Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

NFT Pazarı Hafta Sonunda Rekor İşlem Hacmine Ulaştı

OpenSea, CryptoPunks, ArtBlocks ve Bored Ape Yacht Club fiyatlarında büyük artış oldu.
NFT Pazarı Hafta Sonunda Rekor İşlem Hacmine Ulaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

NFT olarak bilinen dijital koleksiyon pazarları, geçtiğimiz hafta, özellikle hafta sonu boyunca işlem hacminde ve ortalama fiyatlarda rekor seviyelere tırmandı.

Ethereum üzerindeki NFT’lerin işlem hacminin, bir önceki ayın eşdeğer haftasına göre %338 artarak 171 milyon dolara ulaştığı bildirildi. Bir NFT pazarı olan OpenSea, son iki gün içinde rekor kıran işlem hacmine ulaştı.

Ethereum ağı NFT işlemleri
Kaynak: OKLink

DappRadar’a göre hacim 31 Temmuz’da 35 milyon dolara ve 1 Ağustos’ta 49 milyon dolara ulaştı. OpenSea’nin Temmuz ayındaki günlük ortalama işlem hacminin 14 ile 8.3 milyon dolara ulaştığı belirtildi.

OpenSea verilerine göre, ArtBlocks Curated 20.990 dolar ile rekor fiyata ulaştı.
Bored Ape Yacht Club (BAYC) dijital koleksiyonlarının ortalama fiyatları OpenSea’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Platform verilerine göre, 10.000 Bored Ape koleksiyonundan birinin ortalama fiyatı 29.200 dolara kadar çıktı. NFT pazarının 2021 yılı boyunca önemli bir büyüme kaydettiği belirtiliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%