Yatırım yapmaya başla!

Modern Donanımlara Sahip Klasik Bir Otomobil: “Jannarelly Roadster”

Modern Donanımlara Sahip Klasik Bir Otomobil: “Jannarelly Roadster”

Otomobil tutkunlarının gönüllerinde her daim bir klasik araç yatar. Bu klasik arabaların ya çoğunun soyu çoktan tükenmiştir ya da korkunç fiyatlara satılıyorlardır. Dünyanın en pahalı klasik arabası olan 40 milyon dolarlık Bugatti Type 57S Atlantik modeli bu duruma verilebilecek en iyi örneklerden biri olabilir. Günümüzde üretilen birçok otomobil modeli pahalı fiyatlarıyla el yakarken, araba severlerin rüyalarını süsleyen ve ender rastlanan klasik araçların böylesine uçuk ücretlere sahiplerini bulması oldukça adil gibi geliyor.

Ancak bir klasik araba modeli var ki modern ve eski tarzının yanı sıra uygun fiyatıyla da araba severleri kendisine hayran bırakacak. Jannarelly adı verilen bu aracı daha önce duymamış olsanız da yapısı itibariyle kesinlikle sizlere tanıdık gelecektir. 1960’lı yılların rüya arabalarını yansıtan tasarımı ve modern donanımıyla aklınızı başınızdan alacak olan Jannarelly Roadster, günümüzde üretilmiş bir klasik otomobildir. Rüya gibi bir araç olan Jannarelly, otomobillerin klasik çağına ulaşmanızı sağlayacak modern bir fırsat olarak kabul görüyor.

Şimdi dilerseniz günümüzün klasik otomobili olan Jannarelly modeline birlikte göz atalım:

60’ların Harikalarından Esinlenilen Modern Bir Otomobil

60'ların Harikalarından Esinlenilen Modern Bir OtomobilArabaları tutkusu haline getirmiş insanları cezbeden araçlardan olup, nadir bulunan eski Ferrari modelleri arasında yer alan 62 Ferrari 250 GTO gibi otomobillerin üretildiği 60’lar; otomotiv dünyasının altın çağlarından belki de ilkiydi. Bu dönem içerisinde inşa edilen birçok araç şimdilerde açık arttırmayla satılan en pahalı arabalar haline geldi. Bu durumu fırsata dönüştürerek otomobil aşıklarına uygun fiyatlı klasik araç keyfi yaşatmak isteyen butik bir araba şirketi de Jannarelly Roadster modelini üretti. 1960’ların simgeleşmiş spor arabalarından esinlenilerek ufak değişimlerle hazırlanan bu model, dikkate değer performans özellikleriyle de kalbinizi çalacak gibi görünüyor.

Etkileyici Performans Özellikleri ile Jannarelly

Etkileyici Performans Özellikleri ile Jannarellyİki kişilik konforlu ve sevimli koltuklara ev sahipliği yapan Jannarelly Roadster Design-1 modeli, 304 beygir gücü ve 372 Nm tork üreten 3.5 litrelik V6 motor ile donatılmış. Jannarelly Roadster, 0-100 performansıyla hayrete düşüren lüks arabalar arasında olması gereken bir modeldir. Çünkü bu klasik görünümlü modern araç, güçlü motoru sayesinde saatte 0’dan 100 kilometrelik kalkışı 4 saniyenin altında gerçekleştirebiliyor. Ayrıca bu göz kamaştıran araba saatte maksimum 218 kilometrelik hıza da ulaşabiliyor.

Klasik Görünümlü Modern Otomobilin Fiyatı

Klasik Görünümlü Modern Otomobilin FiyatıJannarelly Roadster Design-1 adı verilen bu güzellik, bugüne kadar şahit olduğumuz birçok klasik otomobilden daha uygun bir fiyata sahip. Design-1 modeline ön cam ekleyebilir, arka cephesini değiştirebilir, yeni gövde panelleri, sert materyalden bir tavan ve aerodinamik elementler de ilave edebilirsiniz. Tamamıyla özelleştirilebilir bir otomobil olan Jannarelly Roadster Design-1, 55 bin dolarlık uygun fiyat etiketiyle klasik araba aşıklarının hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Bakalım bu otomobili ilerde ülkemiz karayollarında da görebilecek miyiz?

Otomotiv sektöründe yeni bir çağın kapılarını ardına kadar açan 60’lı yılların spor otomobilleri, günümüzde hayranlıkla takip ettiğimiz birçok araba modelinin oluşumuna da ön ayak olmuştur. İnşa edildikleri ilk günden bu yana araba severlerin rüyalarını süsleyen bu klasik araçların görünümüne ve günümüz otomobillerinin modern özelliklerine sahip Jannarelly modeli hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız, seviniriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum