Yatırım yapmaya başla!

Mitsubishi Tokyo Auto Show’a 3 Farklı “Street Sport” ile Geliyor!

Japon Mitsubishi, Tokyo Otomobil Fuarı'na MPV ve SUV modellerini yeni stillerinde getiriyor. İşte detaylar...
Mitsubishi Tokyo Auto Show’a 3 Farklı “Street Sport” ile Geliyor!

Japon temsilci, Ocak ayının ortalarında gerçekleştirilecek Tokyo Fuarı için 3 modelinin farklı türevlerini getirecek. Kasım ayında Mitsubishi SUV – MPV tarzında ortaya karışık, bizim SPV olarak adlandırdığımız D:5 Delica‘yı göstermişti. Yapısal olarak baktığımızda bize anında Toyota’nın da konsept olarak gösterdiği “TJ Cruiser”ı aklımıza getirmişti. Delica, markanın neredeyse tüm ön yüzünü almış bir MPV olarak gelmişti.

Mitsubishi D:5, Outlander PHEV ve Eclipse Cross‘un daha sıcak hatlara sahip “Street Sport” versiyon çizimlerini yayınladı. Bir kamyona nakledilse abes durmayacak Delica’da off roada eğilim gösterilmiş. Hep beraber modellerde neler yapılmış bakalım.

Tokyo’ya gelecek modeller içerisinden ilk önce D:5’i anlatalım.

2019 Tokyo Auto Show Mitsubishi D:5 DelicaDelica’nın geniş görüntüsü altında daha çok eklemeler yapılmış. Minivan-crossover araçta Led aydınlatmalar, alt kısımlarda siyah koruma bandı ve kaputunda “DELICA” yazısı farklılıklarını görüyoruz. Daha maceracı duran D:5’e off road araçlarında olduğu gibi tavan bagajı ve Led sis aydınlatmalar verilmiş. Kırmızı çamurluklar ve cam rüzgarlıklarını da değişim içerisine katabiliriz.

Asıl hareketlilik Outlander’ın fişli elektrikli PHEV’iyle başlatılmış.

Tokyo Fuarı Mitsubishi Eclipse CrossStreet Sport’a Outlander ile başlayalım. Daha robotik duran SUV’da siyah kaplamalı ızgara ve alt havalandırmaya yer verilmiş. Tarz duran Led döşemeleri haricinde etrafından indirilen ve tampona kadar uzatılan krom detay harika duruyor. Tasarımda fosforlu sarı parçalara da yer verilmiş.

Yan kısma geçtiğimizde büyük puntolarla yazılı PHEV yazısını görüyoruz. Yokohama lastiklerinin sardığı 20 inç HFULL Cross RV5 siyah jantlara yine sarı dokunuşlar yapılmış. Son olarak da Outlander’ın arka çamurluk kısımları, gelen kademeli şeritlerle birlikte siyah düşünülmüş.

Yakışıklı Eclipse Cross için de Outlander’a yapılan benzer uygulamalar olmuş.

Tokyo Fuarı Mitsubishi OutlanderEclipse’ye bu sefer ızgarada füme, alt kısımlarda siyah renk uygulamaları yapılmış. Sarı desen bu sefer lip üzerinde duruyor. Çizginin hizası bozulmadan yan eteklerden geçirilmiş. Jantlar bu sefer Homura tipi yine 20 inç. Diğer parça renk detayları yine aynı.

Mitsubishi gördüğümüz kadarıyla Tokyo standına epeyce bir hareketli giriş yapacak. D:5 Delica’ya içirilen gençlik iksiri, Eclipse Cross ve Outlander çıkan “Street Sport” akımı da jant büyüklüğü ve sarı detaylarla çok hoş duruyor. Bakalım gerçek hayatta da bu kadar güzel duracaklar mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum