Yatırım yapmaya başla!

Land Cruiser’in BMW 7 Serisi İç Mekanı ile Yapılan Modifiyesi!

Ukraynalı Auto Life'ın kendi tarzında yaptığı J200 Land Cruiser'ın özellikle iç mekanına bakmanızı tavsiye ediyoruz.
Land Cruiser’in BMW 7 Serisi İç Mekanı ile Yapılan Modifiyesi!

Modifiye çalışmalarında devasa SUV araçlara alışık değiliz ve nasıl olacağı konusunda da tam olarak emin olamayız. 10 milyon adet kutlamasını yapan L.Cruiser, Magnum olarak ayarlanmış bir çalışmasıyla karşımızda. Sert hatlara sahip, krallığını kupasından belli eden Japon 4×4’ün kokpit tarafında daha çok seveceğiniz işler yapılmış.

Ukraynalı Auto Life‘ın garajında şekillendirilen Uzak Doğulu tankın, her bölgesine uğraş verilmiş. Land Cruiser’ı Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Sovyet ülkeleri çok seviyor. O yüzden görmediğimiz şekil ve zevklerde bu araca rastlama şansınız çok yüksek. Bakalım Kiev merkezli şirket neler yapmış?

Land Cruiser standart halinde de cesur duruşlar yansıtan bir SUV.

Auto Life Toyota Land Cruiser Modifiyesi Magnum1951 yılından beri tüm yol şartlarında kullanılan ve sağlamlığı ile gönüllere taht kurmuş L.Cruiser, son 200 neslinde biraz daha Amerikan hallerine bürünmüştü. Bulunduğu konumu uzun yıllardır hiç bozmadı. Range Rover veya Escalade ultra lüks formaların SUV temsilcileri  olurken, Toyota’nın arazi canavarı kendini orta seviyede bırakıp daha çok yol dışı şartlarında kendini bulmuştur.

Auto Life, tampon kısımlarından değişime başlayarak üst kısımlara doğru yol almış. İlk görüşte inanılmaz etkilendiğimiz söylenemez. Özellikle tampon premium SUV için basit kalmış. Sanki üzerinde çalışmalar bitmemiş gibi duruyor. Wald Dizayn’ın bu araç üzerindeki çalışmalarını gördükten sonra Kievli şirketin kalıplarının biraz basit kaçacağını sizde göreceksiniz.

Orijinal ızgara yerinden çıkartılarak özgün bir şekle getirilmiş. Krom yüzeylerin hepsi parlak piano siyahına boyanmış. Kötü olmuş diyemeyeceğiz. V8’i saklayan motor kaputunun orta şişkin bölgesinin yan kısımlarına hava kanalları verilmiş.

Değişime uğrayan tamponun şişkin kısımları L.Cruiser’ın diğer cephelerine doğru devam ettirilmiş.

Çamurluklara gelen ekler Japonu biraz daha genişletirken, ekstra çıtalarla süslemeler yapılmış. Genel profil yapısında radikal bir ekleme yapılmamış. Muhtemelen jantları orijinal olarak bırakılmış.

Logo iptali yapılan bagaj kapağına Magnum yazısı eklenmiş. Modifiyenin devamında cam altına ince entegre rüzgarlık takılmış. Arka tamponun difüzör kısımları krom girişlerle süslenmiş.

Auto Life Land Cruiser’ın iç dünyasında çok fazla oynama yapmış.

Dediğimiz gibi Land Cruiser size en iyi konforu sağlarken, arazi şartlarında çok da kibar olmayan bir arazi taşıtıdır. Malzeme kalitesi çok iyi olsa da öyle hayalet gösterge veya afili ekranlar karakterine uygun değil. Auto Life, kırmızı ve mavi renk deriyi kombinleyerek, fena sayılmayacak bir kokpit yapısı ortaya çıkarmış.

Tavan döşemesine kadar değişime uğrayan Land Cruiser, malzemelerin renginden dolayı çok daha lüks havası estiriyor. Yüksek kaliteli Avustralya derisinden yapılan kapitone deri koltukların yanında direksiyon simidi, torpido, kolçak, koltuk başlıklarında koyu mavi renge başvurulmuş.

Kapı malzemelerine kadar aynı yapılan çalışmanın en vurucu kısmı arka yolcu bölümü. Zira Land Cruiser’ın orijinal koltukları sökülerek BMW 7 Serisi G12‘den alınan ayrı koltuklar takılmış. Son düzenle birlikte yolcular iki kişilik şekilde, daha rahat bir seyahat etme şansı bulacaklar. Kontrollerini de orta kolçaktaki kontrol butonlarıyla sağlayacaklar.

Motor kısmına dokunulmamış. 4.7L V8 güç ünitesi 288 beygir ve 445 nm torkla devam ettirilmiş. Kalkış hızı yine 9.2 saniye ve 200 km/h son sürat rakamına 2.5 tonluk araçla çıkabiliyorsunuz. Ukraynalı modifiye şirketinin tuning çalışmasında, tampondan puan kırıyoruz ancak diğer bölgelerdeki çalışmalara da artı puan ekliyoruz. Özellikle kokpitin değişen şekli ve malzeme yapısı bizi ikna etti. Sizce J200’ün görünen bu son hali nasıl olmuş?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum