Paylaşım

Lamborghini Aventador ile BMW S 1000 RR Arasında Nefes Kesen Düellosu

 

Son model lüks spor arabaların birbirleri ile düz yol üzerinde kıyasıya kapışmasına sıkça tanık olmuşsunuzdur. Güçlü ve büyük motorlara sahip olan hız makineleri, birbirleri ile yarışarak adeta güç gösterisinde bulunurlar. Bu yarışlar izleyenlere doyumsuz bir seyir zevki sunarken, sürücüler için de adrenalin dolu anların yaşanmasına neden olmaktadır.

Ancak bu kapışma her zaman iki araba arasında olmayabilir. Bazen de güçlü bir motosiklet ile dünyanın en hızlı arabalarından birisinin karşılaşmasına tanık olabilirsiniz. İşte görüntülerde tam da bu durumu özetleyen bir performansa tanık oluyorsunuz. Lamborghini Aventador ve BMW S1000RR motosikletin düz yoldaki nefes kesen düellosu tüylerinizi ürpertecek cinsten.

Havaalanındaki bu müthiş kapışma sizleri ekrana kilitleyecek. 200 beygir gücündeki BMW S1000RR ile 700 beygirlik Lamborghini Aventador’un asfalt üzerindeki performansları izleyenleri tek kelimeyle büyülüyor. Kıran kırana geçen düeolloda BMW S1000RR az bir farkla Aventador’u alt etmeyi başarıyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur