Yatırım yapmaya başla!

Genetikleri Aynı Olan Koreli Amiraller: “Genesis G90-Kia K900”Hyundai ve Kia’nın otomotivde yaptığı devrimsel hareketleri, zamanla daha çok görmeye başladık. C sınıf hot hatchlerine Veloster N ile karşılık verirken, premium amiral alanda K900 ve Genesis G90’la cevap veriyor. 2019 yılı için makyajlanan G90’nın keskinleştirilen bakışları sayesinde E sınıfın kapılarının ansızın kendisine açılmasını sağladı.

Keza genetik kardeşi Kia K900‘ünde ondan aşağı kalır yanı yoktu. Kore’nin de Amerika pazarına tam zamanlı odaklanışın resmi olan bu iki lüks modeli Car TV yan yana getirdi. Genesis, Hyundai adına G90 içerisinde en prestijli özellikleri sunuyor.

Izgaranın ve farların tehditkar bakışları, karşımızda Kore malı olmayan, sanki ABD pazarına ait bir marka modelini bizlere hissettiriyor. Temelleri aynı olsa da Koreli amiral gemilerin dizayn şekilleri farklı. Bu da insanların zevklerine göre bölünmüş demek oluyor.

Hatırlarsanız Genesis, bir otonom sürüş showu hazırlamıştı. Arka arkaya dizilmiş G90 pilotları sırayla bir çekicinin üzerine atlayarak, modellerin adaptif cruze kontrol sistemlerinin olağanüstü şekilde geliştirildiğini göstermişlerdi.

Yeniliklerin peşini bırakmayan Kia ve Hyundai, videoda olan ve çoğu markanın en üst sınıfında olmayan detayları vurgulanmış. Gösterge panellerinde yapılanlar ise görünüm ve sistem açısından söz bırakmıyor. Koreliler de aynı Japonlar gibi Amerikan insanının ne sevdiğini, neye aşık olacaklarını çok iyi çözmüşler…

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum