Yatırım yapmaya başla!

Koenigsegg Agera RS’in 457 km/h Rekor Heyecanına Sizi de Ortak Ediyor!Hiper otomobil üreticileri son yıllarını dünyanın en hızlı arabalarını üretmeye çalışmakla geçirdi. Bu kavgayı başlatan haliyle Bugatti firması oldu. Bugatti’nin akla zarar hızlara çıkacağını iddia eden Fransız firma 0-400-0 rekorunu hanesine yazdırmıştı. Güzel ancak tarihin kaybedemeyeceği bazı firmaların ne yapabilecekleri unutuldu. Bunu üzerine Koesigsegg Agera RS ile en hızlı olduğunu bir video ile kanıtlamıştı. Bazıları hız rekorunun 457 km/h‘lere gelmediğini iddia etmişti ve bunu üzerine daha net bir video atılmıştı.

Şimdi ise Koenigsegg bu heyecanı, iç mekanda nasıl olduğunu bizlere anlamamız adına bir görüntü gönderdi. Amerika Neveda bölgesinin, tam 1360 beygirlik bir cisim, yollarını kullanarak içinde olmak istemeyeceğiniz hız rakamlarına çıktı. Bazılarımızın aracın kalkışını normal bir şekilde yaptığını görmüştük. Ve bu da merak konusu olmuştu.

Bunun üzerine şirket resmi hesabından pilotun neden yavaş kalktığını açıkladı. Tam olarak söylenen “Bu maksimum hız denemesi üzerine oluşturulmuş bir rekor. Hızlanma üzerine değil. Belirli bir noktadan sonra motorun sürekli limit devirlerde seyredeceğini ön görerek, ilk anda zorlama yapmaya gerek duymadık.” açıklaması geldi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum