Yatırım yapmaya başla!

Kanada Polisini Sağlam Trolleyen Bir Kişi Fenomen Oldu!

Kanadalı bir vatandaş, kardan öyle bir Supra yaptı ki görünce sadece yoğun kara maruz kalmış bir araba gibi gözüküyor. Tabi sonrası daha fena!
Kanada Polisini Sağlam Trolleyen Bir Kişi Fenomen Oldu!

Dünyada sayamayacağımız kadar espiriler ve trollemeler varken şimdi ki konumuz fazlasıyla komik. Hayal ettiğimiz bazı şeylerin kimisi kolay ulaşılabilir olur kimisi de kolay değildir. Mesela bir araba hayalimiz vardır; onu en başta kağıt köşelerine çizerek başlarız. Sonra oyuncağını bulmaya çalışırız. Sonun da ya alırız ya da alamayız. Kanada’da yaşanan polis trolleme olayını duyduğum andan itibaren gülmeye başladım diyebilirim.

İşte biraz önce hayalini kurduğumuz şeyin çizim ve oyuncağından bahsettik. Çılgınlığın kaçıncı seviyesidir bilemem ancak vatandaş kardan beygirlerin efendisi Toyota Supra‘yı yapmış. Aslında bulunduğu ülkeye göre malzeme seçimi gayet mantıklı! Yaptığı süper eserin hava durumundan dolayı bozulacak bir kısmı da yok! Ve malzemesi ne tahta ne de karbon olan bu araba, ceza kesmeye gelen Kanada polisini fena şaşırtmış.

İşin doğrusu bir sanat bu kadar güzel aksettirilir.

Karla şekillendirilen Supra, 1986-1993 yılları arasında üretilen A70 kasadır. Bu jenerasyon kendinden sonra gelecek olan, dünyada kendini fazlasıyla kanıtlamış A80’nin son yapısıydı.

Polis trollemesi bilerek mi yoksa tesadüf mü gelişti bilmiyoruz.

Kanadalı vatandaş kesinlikle iyi bir sanatçı. Üstteki resimde gerçeği ile olan benzerliği görebilirsiniz.

Birde kardan arabaya gerçek parçalarının takıldığını düşünelim!

İşte o zaman daha da bomba olurdu. Zaten ondan sonra gelebilecek tek yorum; fazla zirvede diyebilirdik!

Supra’nın neredeyse kardan kalıbını çıkarmış.

Far kısımlarının benzerliği arka kısma doğru daha da inanılmaz olmuş. Elimize metre alıp yanına gitsek ölçüleri de kesin uyumludur. Gerçekten yapan kişi için güzel bir anı olsa gerek.

Polisler de haklı çünkü gece yoğun kar yağışına maruz kalan bir araba görüntüsü var. Ayrıca koyulan silecek gerçek olunca onun sahte bir araba olduğunu anlamak gerçekten zor olmuştur. Ne diyelim; sonunda başarılı bir polis şakalaması olmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum