Paylaşım
in G+

Jon Olsson’un Mercedes G Serisi Havalı Bir Cabrio Araca Dönüştürüldü!

 

İnsanların yaptığı bu proje ile cesaretlerini bir kez daha takdir ettim. Birçoğumuz Jon Olsson‘un kim olduğunu biliriz. Dünyanın ünlü kayakçılar listesinde olan Olsson’un aynı zamanda modifiyeli arabaları da kendi kadar ünlüdür. İlginç bir karakter örneği olan kayakçı, yeni aldığı Mercedes G Serisine komik olan bir şey yüzünden değiştirme kararı almış.

Monaco’da garaj ve bazı yerlerde araç girişlerinin tavan yüksekliğinin alçak olmasından dolayı Olsson’un yeni canavarı geçemiyormuş. Siz bu durumda ne yapardınız? Burada yapılacak en iyi yöntem aracın süspansiyon sisteminde değişikliğine giderek zahmetsiz ve kolay şekilde karoseri aşağıya çekebilirsiniz.

Ünlü kayakçı madem 300 bin dolarlık SUV‘una birşey yapılacak, komple tavanı kestirme kararı almış. Karlı yollardaki en büyük asistanı olacak bu G Serisinin kesinlen tavanı haricinde bir de daha fazla güç yükleneceği söylendi.

Bizler normal karşıladığımız Mercedes E All Terrain 4×4² olayına daha alışamazken, Cabrio G’nin üstüne gelmesi iyi oldu.

Paratic Piyasalar

Bunu okuyan bunları da okur