Paylaşım

Jaguar SV Project 8 – XE 300 Sport: “İki Araba Tek DNA”

 

Jaguar’ın XE Serisi üzerinden geliştirdiği, BMW M3 ve Mercedes C63 AMG katili olarak lanse ettiği SV Project 8‘in harika reklam çekimlerini izledik. Aracın gücü ve yetenekleri aynı anda nasıl vurgulanırın görüntülerine baktık.

Dört kapılarının daha da korkunç olduğu günümüzde, İngiliz otomobil üreticisi bazı tabuları yıkmanın peşinde. Jaguar, Yeşil Cehennem hız rekorunu elinde bulunduran aracının DNA’sını aşırı güç üzerine şekillendirmiş.

İngiltere’nin Pendine Kumsalı‘na indirilen makineler, standart en güçlü ve süper güçlü tipleriyle resmen dans ettirildi.

XE 300 Sport versiyon, 3.0L süperşarjlı bir motora sahip. V8’den alınan güç oranları 375 ps, 450 nm tork. Jaguar’ın sizlere tanıttığımız Ingenium motorunun genişletilmiş bir versiyonunu taşımakta.

SV’ye geçtiğimizde kalbinde 5.0L’lik bir V8 atıyor. 600 ps güç ve 700 nm tork ile 3.3 saniyede 100 km’ye kalkış yapabiliyor. SVO Departmanı kendiyle gurur duyabilir.

Ustaca hareketlerle hazırlanan reklam filmi gerçekten eğlenceli olmuş. Two Cars One DNA adını verdikleri show, araçların neler yapabildiğini açıkça vurguluyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur