Yatırım yapmaya başla!

Jaguar’ın E-Pace SUV’u Uçarak Rekorlar Kitabına Girdi!Jaguar, tarihindeki ilk SUV modeli olarak bizlere F-Pace Serisini sunmuştu. Bu SUV, markasını daha 1 sene olmasına rağmen iyi derecede temsil etti. Orta büyük SUV yapısının, güçlü motor ve lüks yaşam alanları ile sunulması, piyasa gözünde hoş karşılandı. Land Rover destekli üretilen F-Pace, prestijli İngiliz 4×4 araçları arasında kendine yer buldu. Şimdi ise daha kompakt yapıda olan E-Pace modelini tanıttı. Fuar gösteriminden sonra heyecanlı duruşunu bizlere yansıtan E-Pace, tabiri caizse asıl kendi tanıtımını uçarak gösterdi. Yapılan rekor denemesinde Jaguar’ın sportif SUV‘u gerçekten zor bir başarıya imza attı.

Jaguar tarafından kurulan özel pistin, bir önceki kırılan 15 metrelik rekordan daha fazla olması gerekiyordu. Bunun için özel bir platform yapılarak, 15.3 metre gibi bir mesafe hedef alındı. Jagur E-Pace’nin 270 derecelik açıyla havada takla atarak yere inmesi gerekiyordu. Tabi bunu da birinin yapması! Bu deneme için taklacı uzmanı Terry Grant getirtildi. Jaguar’ın F-Pace ile yapılan 360 derecelik rekorun başında da aynı kişi vardı. Belirlenen belli hızla gelen E-Pace atlama rampasından harika bir dengeyle havalandığı görüyoruz. Aracın tavanı açıkça belli olduğu gibi tabana doğru açı aldı.

Buradan pilotun ne kadar becerikli olduğu anlaşılıyor. Peki E-Pace’nin yetenekleri! Usta sürücü Grant kadar E-Pace’in de denge ve yere inme konusunda sorunsuz olduğunu görüyoruz. Film efekti gibi yapılan bu çalışamaların ardından kocaman harflerle E-Pace, Guinness Rekor’lar kitabına adını yazdırdı. Kaliteyi kovalaması ve her açıdan araçlarının üstünlüklerini ispat eden Jaguar‘ı tebrik ediyoruz. Daha kıvrak yapıda imal ettiği yeni SUV modeli ile başarılı satışlar yapacağına inanıyorum. Şimdi merak ettiğimiz ise Jaguar’ın her yeni modeli dünyaya böyle rekorla mı merhaba diyecek? Bence görsel olarak bu deneme videosunu çok beğendik.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum