Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

İtalya Limanında Çıkan Yangında Yüzlerce Maserati ve Fiat Modeli Kül Oldu!İtalya Limanında Çıkan Yangında Yüzlerce Maserati ve Fiat Modeli Kül Oldu!

İtalya büyük bir yangını geride bıraktı. Savona Limanı‘nda yüzlerce araç yok oldu. Gece saatlerinde çıkan yangın, fırtına ile birlikte yüzlerce aracın sonunu getirmiş. Limanda iki otoparkında tamamen doluymuş. Nakledilmeyi bekleyen Maserati ve Fiat modellerinin olduğu söylendi.

Aldığımız bilgilere göre yangının elektrikli araç yüzünden başladığı sanılıyor. Araç pillerinin limanda tuzlu suya maruz kaldığını ve sonrasında patladığı bildirildi. Birbirine yakın duran araçlarda zincirleme reaksiyonla yandı.

Porto Savona

Il maxi incendio nel porto di Savona che ha devastato 1000 auto, tra le quali molte Maserati#Savona

Savonanews paylaştı: 30 Ekim 2018 Salı

Sıfır araç Orta Doğu‘ya taşınacakmış. Dikkatli baktığımızda çoğu aracın Fiat 500L olduğunu görüyoruz. İşin içinde Maserati gibi bir marka olduğu ve değerini göz önünde bulundurursak, sayılar aslında eşit oluyor. Yanan araçların bir kısmının da kamyonet olduğu aktarıldı.

Kimsenin yaralanmadığı rapor edilen yangını 14 itfaiye ekibi södürmekte zorluk çekmiş. Patlayan arabaların bir kişiye zarar vermemesine mucize olarak bakabiliriz. Olayın bitiminden sonraki hali de ortadaki videodan izliyoruz!


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum