Yatırım yapmaya başla!

İngiltere’nin Fransız Büyükelçisi’ne Makam Aracı Olarak DS 7 Crossback SUV Gönderildi!

İngiltere'de görev yapan Fransız Büyükelçi'si için en donanımlı DS 7 Crossback SUV gönderildi!
İngiltere’nin Fransız Büyükelçisi’ne Makam Aracı Olarak DS 7 Crossback SUV Gönderildi!

Citroen’den ayrılmasıyla kendi özerkliğini ilan eden DS, PSA’nın 3. markası olarak yoluna devam ediyor. Geçmiş yıllarına bakıldığında da DS’in logosu genellikle lüks ve hızlı model araçlara verilmekteydi. Kendini yeni yeni ispatlayan ve kabul gören Fransız markanın karizmatik SUV’u, büyükelçiye de hizmet edecek. Sizler için detaylı incelemesini yaptığımız DS 7 Crossback SUV‘da saymakla bitmeyecek özellikler bulunuyor. Her ne kadar DS 7 SUV farklı bir çizgide olsada, Peugeot’un MPV’den döndürülen SUV’u 3008‘e de ev sahipliği yapmaktadır.

Lüks SUV’un resmi görev için seçilmesi, yüksek ihtimalle barındırdığı teknolojiden dolayı. Farkedilen durumlardan birisi de Amiral 4×4’ün dizel değil benzinli bir PureTech motorla İngiltere’ye getirilmesi. Sanırım emisyon davaları ve ülkenin fosil yakıtlara olan tavrından böyle bir şey yapıldı.

Fransız Büyükelçi’si Makam Aracını Yorumladı!

Jean-Pierre Jouyet, “Böyle mükemmel bir ulaşım aracına sahip olmaktan memnuniyet duyuyorum. Bu yeni DS 7 Crossback, resmi Fransız Büyükelçiliği otomobilimiz, özellikle Fransa’nın lüks tasarım ve ürün mükemmelliği ile eş anlamlı olduğunu bana hatırlatıyor.” dedi. Aslında büyükelçiliğin bundan önceki aracı da DS olmasına karşı, yeni aracın son teknoloji ile donatılan SUV olması ayrı bir sevinç yaratmış.

Tabi bu aracı resmiyette ilk kullanan elçi değildi! Fransız otomobil üreticileri lüks bir araç ürettiğinde reklam gereği ilki Cumhurbaşkanı hizmetine verirler. Yaklaşık 10 yıl önce Citroen C6‘nın verilişi gibi! DS 7’yi de ilk kullanan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron‘dur.

DS 7 Oldukça Zarif Bir İç Mekana ve Fazlaca Konfor Özelliğine Sahip

En başta tüm koltukları elektrik ve çeşitli fonksiyon özelliğine sahip. Deri kaplamalı oturma yerlerinizi ister sıcak isterseniz de soğuk tutabiliyorsunuz. İç mekan tasarımı Fransızların Haute Couture özel dikimlerinden ilham alınmış.

Büyükelçi arka koltuğuna oturduğunda tamamı cam olan tavandan gökyüzünü seyredebilecek. Donanımlar arasına yine özel olan FOCAL Electra ses sistemi döşenmiş.

2019 Yılında Gelecek Hibrit E – Tense Yerine PureTech Gönderilmiş

Ds 7’nin teknik veri listesine baktığımızda şu anda BluHDI  dizel motorların olduğu, benzin seçeneklerinin sonradan ekleneceğini görürüz. İngiltere’nin Fransa Büyükelçi’si için benzinli 225 hp verilmiş.

DS 7’ye ikinci kısımda 180 hp‘lik güçlü motor sunulacak. 2019 yılının Sonbaharında gelecek melez motor 300 hp güçle beraberinde elektrik motoru kendi başına 48 km menzil sunacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum