Yatırım yapmaya başla!

Farklı Araba Modelleri Birbirleriyle Karıştırılırsa Ne Olur?

Tasarımlarda sınırsız hayallerin olduğunu bolca rastlayacağınız bu içeriğimizde farklı yapı ve modellerdeki arabaların karışımlarını göreceğiz!
Farklı Araba Modelleri Birbirleriyle Karıştırılırsa Ne Olur?

Şimdi sunacağımız tasarımlar ne bir arabayı farklı yapıya çevirmek ne de amacı dışında bir görev vermek. Yetenekli tasarımcı araçların hangi segmentte olduğuna aldırış etmeden, en sade anlatımla “karıştırmış” diyebiliriz. O kadar profesyonel çizilmiş ki aynı anda size iki farklı model araba gösterebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde yine aynı stüdyonlarda hazırlanan en prestijli arabaların motorsiklet üretseydi nasıl olurdu adında bir içerik sunmuştuk. O yazımız ilginç olduğu kadar hayal gücü de gerektiyordu. Şimdi gördük ki zihinde kurulan tasarım hayallerinin çapı genişletilmiş. Bakalım bu sefer neler yapmışlar!

1 Land Martin DB11 – Fender

Land Rover Aston Martin KarşımıKafa karıştırıcı bir illüzyon numarasıyla karşı karşıyayız. Bizim çok bildiğimiz arazilerin efendisi Land Rover, farklı topraklardaki vatandaşı Aston Martin ile birleştirilmiş. Aston kaputunun bırakılıp aşağıdan Land’a dönüştürülen, profilde her ikisi de olan ve tavanda tekrar Land Rover’a geçilen bu araba harika gözüküyor.

2 Ferrari LaFiat 124 Aperta

LaFerrari Fiat 124 BirleşmesiBana bu araba Fiat’ın 124 modelinin güzel bir tuning ile baştan tekrar yapılmış olduğu izlenimi verdi. Taki kaput ucunun sivri ve aşağıdaki havalandırma genişliklerini görene kadar. Şahlanan ata yine tek kapılı kırmızı bir 124 ilavesi yapılarak ortaya yeni bir İtalyan model çıkartılmış.

3 Ariel Chiron

Ariel Bugatti Chiron Karışımıİşte Buggy araç tarzlarının en agresif örneği olan Ariel, adını duyduğumuzda gözümüzün önüne gelen 480 km/h hız kapasitesine sahip Chiron ile evlendirilmiş. Durum tam olarak kainatın en hızlı aracı kendi jant tipi ancak farlı arazi lastikleriyle off roadda fazla toz kaldıracak şekle sokulmuş.

4 Audi Romeo RS74C

Alfa Romeo Audi Birleşimi KarışımıÖn kısımdan bakınca “ama Alfa bu” derken yan kısma geçince “olamaz Audi bu” sizde dediniz mi? Audi’nin Gran Coupe arabası A7 Serisinin en güçlüsü RS7 kasasına Alfa 4C yerleştirilmiş. Yani güzel bir İtalyan – Alman dostuk örneği olmuş.

5 Tesla Mustang 350 S

Tesla Model S Ford Mustang Birleşimi KarışımıP90D ile 2.8 saniyede spor arabaları dikiz aynasında gören Model S, 2019 yılında tahmin edilemeyecek güçlerle gelecek Mustang 350 ile “mix”lenmiş. Ön burun 350 GT için ayrılırken, yan kısımdan itibaren Tesla’ya ait.

6 Lamborghini Centeranio – 002

Lamborghini Centaranio LM-002 Karışımı BirleşimiCentenario ismini duyduğumda aklıma Hong Kong’a 1.7 milyon $’a satılan yeşil Centeranio geldi. Bu Lambo’nun en güçlü ve hafif modeli. Peki bu neyle karıştırılmış. İtalyan marka tarihinin ilk SUV modeli LM-002 ile tabi ki. Şimdiki Urus olarak da görebilirsiniz. Karoser olarak LM-002 düşünülürken, alt kısımlar tamamen Centeranio grafiklerine bırakılmış.

7 VW Golf Buggy

VW Golf ile Beach Buggy Karışımı BirleşimiAlın size eğlence yüklü bir araç daha. Orta sınıfın şimdilerde 8. nesline hazırlanan Golf modeli ile yine aynı kanı taşıdığı Beach Buggy modeli çarpışmasından işte böyle bir şey olmuş!

8 Mercedes AMG GT6X6

Mercedes AMG GT ile 6x6 Karışımı BirleşimiBu ilginç ve bir o kadar karizma duran yapı, spor arabaların kar aracına çevrilmesinde görmüştük. Yeşil canavar AMG GT, aynı Jeep Wrangler’in TomaHawk‘ı gibi fazladan 2 tekerli versiyonuna çevrilmiş. Kışkırtıcı!

9 Audi R8S1

Audi R8 ile S1 Karışımı BirleşimiHer aracın bünyesi başkasını kaldıramaz. O yüzden Audi’nin pist makinesi R8 ile en küçük ve hızlı yapı birimi S1’in sempatik birleşmesini izliyoruz. S1 sahipleri yan hava kanalı ve arkasından yükselen dev spoiler için sipariş vermeye gittiler bile…

10 Dodgy Renecat

Jeep Renegade ile Dodge Challenger Karışımı BirleşimiBakınız burada fena bir hayal gücü yatıyor. SUV ile spor bir arabanın bu denli profesyonel birleşmesini başka bir yerde göremezsiniz. Jeep’in Renegade’si ile Dodge’nin Challenger’ının harika Amerikan kardeşliğine şahit oluyoruz. Üstüne birde HellCat yapılıyla…

İçlerinden bazı modelleri favori olarak aklınıza yazdınız ancak bunlar sadece hayal ürünü. Parasal kısımda bir sıkıntınız yoksa ve bildiğiniz sağlam bir modifiye şirketi varsa hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belki!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum