Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Oyuncular için En İyi 10 Gaming Koltuk Önerisi

Konforunuzu etkileyecek ve performansınızı arttıracak en önemli ekipmanlardan oyuncu koltuğunu sizler için listeledik. Bu ürünlerde de kullanıcı yorumları ve fiyatlarına göre öncelik tuttuk.
Oyuncular için En İyi 10 Gaming Koltuk Önerisi
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Oyuncular için yaptığımız diğer listelerde olduğu gibi, ürünler hakkında çok fazla konuşamayacağız. Çünkü oyuncu koltuklarının arasında ki en önemli fark, kullanılan malzeme ve tabi ki ürün kalitesi. Bu koltukları tek tek alıp deneyemediğimiz içinde, bu konuda çok fazla açıklama yapamadık. Fakat ürün yorumlarına göre sizler için en düşük fiyattan yüksek fiyata doğru bir liste hazırladık.

Koltuk fiyatları maalesef biraz pahalı. Bunun nedeni ise sizi yıllarca idare etmesi. Ayrıca sağlığınızın önemini düşündüğümüzde bu çokta takılmanız gereken bir olay değil. Bizce beklentilerinizi karşılayacak kaliteli bir koltuğu tercih etmelisiniz. En çok dikkat etmeniz gereken konu ise tasarımı güzel olan fakat kaliteli olmayan koltuklardan uzak durmanız.

Özellikle bel ve boyun kısmında destekleri olan, sırtınızın sağ ve sol tarafını kavrayan koltukları tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra tabi ki fonksiyonları da oldukça önemli. Örneğin, kolçaklar ve koltuk ayarlanabilirliği konforunuza etki edecektir. Bu sebeple ürün yorumlarını ve inceleme videolarını izleyerek, alışveriş yapmadan önce incelemelisiniz.

Günün neredeyse yarısını geçireceğiniz, fiyatına göre sıralanmış 10 koltuğu sizler için inceledik;

10 Türkist M3

Türkist M3Ürün Fiyatı: 368TL

Son derece kolay kuruluma sahip olan M3, tam anlamıyla fiyat performans ürünü. Bu sebepten dolayı da çok fazla kullanıcıya sahip. Yorumları ise genelde olumlu yönde. Tek kötü aktarılan yanı ise sırt kısmının ayarlanamaz olması.

9 Türkist Spider

Türkist SpiderÜrün Fiyatı: 512TL

İlk üründe olduğu gibi yeniden Türkist ile listemize devam ediyoruz. Bu seferki koltuğumuz ise Spider modeli. Yine M3 gibi sırt kısmının ayarlanamaz olması kez avantaj. Fakat az da olsa esneme payına sahip, bu güzel birşey. Kullanıcıların yorumlarında şikayet ettikleri tek konu kargo. Ürün hakkında neredeyse kötü yorum görmedik.

8 Xtrial Efor Gaming

Xtrial Efor GamingÜrün Fiyatı: 616TL

Görselde de görüldüğü gibi en can alıcı nokta bel ve boyun desteği sağlaması için gönderilen yastıklar. Tabii yastıkların yanı sıra fiyatına göre performans olaraktan tatmin edici bir yapısı var.

7 Alpha Oyuncu Koltuğu

Alpha Oyuncu KoltuğuÜrün Fiyatı: 729TL

Yastıkları, demir ayakları ve şıklığı koltuğu size yakınlaştırıyor. Dayanıklığı ve kalitesi ise her yorumda karşımıza geliyor. Bu da son derece şık koltuğu daha alınabilir bir hale getiriyor.

6 XFLY Vendetta

XFLY VendettaÜrün Fiyatı: 849TL

Bel tarafına koyduğunuz yastığın lastikli olması kaymaması sabit durması için tasarlanmış. Bu açıdan bakıldığı zaman güzel. Onun haricinde oturduğunuz kısım bir çok sandalyeye göre daha kalın ve yorumlardan anladığım kadarıyla sert değil. Genelde yapılan şikayet ise kol koyma kısımlarının üstündeki deliklerin düzgün kesilmemiş olması. Fakat rengi ve dizaynı bir hayli hoş gözüküyor.

5 Zal Oyuncu Koltuğu

Zal Oyuncu KoltuğuÜrün Fiyatı: 949TL

Markanın %100 Türk yapımı olarak tanıttığı ve yapısı ile fiyatının hakkını veren bir ürüne benziyor. Hem ülkemiz ürünlerine katkı sağlamak, hemde konforu yaşamak için tercih edebileceğiniz bir kültür. Görsellerden dahi incelediğinizde, ergonomik yapısı bizleri karşılıyor. Bu nedenle

4 Boosting Oyuncu Koltuğu

Boosting Oyuncu KoltuğuÜrün Fiyatı: 1150TL

Güncel fiyatı ile 1159TL ödeyeceğiniz bir oyuncu koltuğu, haliyle beklentileri karşılıyor. Ayak koyduğunuz kısımdaki kaydırmaz bantlar ve tekerleklerin kalitesi anladığımız kadarıyla bir hayli iyi. Dikkat etmeniz gereken konu ise, ürünün beyaz renk seçeneğide bulunuyor. Bu renk çabuk kirleneceği için kararmalar olabilir. Size tavsiyem beyaz tercih etmemeniz.

3 Rampage KL-R96

Rampage KL-R96Ürün Fiyatı: 1300TL

Tekerlek sabitleme ve kolçakların ayarlanabilir olması bir çok konuda avantaj sağlıyor. Kolçakları yukarı aşağı, sağa sola ve öne arkaya doğru hareket ettirebiliyorsunuz. Ayrıca koltuğun sırt kısmını 180 derece geriye yatırabiliyorsunuz. Bel için yerleştirilen yastık ise yukarı aşağı hareket ettirebiliyorsunuz.

2 Callite Titan TT Serisi

Callite Titan TT SerisiÜrün Fiyatı: 1595TL

Siyah ve kırmızının asilliği, dikiş izlerinin son derece kaliteli olması oldukça güzel. Ergonomik tasarımı ve fonksiyonları ise fiyatına göre beklentileri karşılayacaktır diye düşünüyorum. Yine bu modelimizde de destekleyici yastık bulunuyor.

1 Sparco Stint

Sparco StintÜrün Fiyatı: 3414TL

Dünyanın en iyi araba koltuğu üreticisi Sparco, oyuncular için kolları sıvarda başarılı olmaz mı? YouTube’da ürünün onlarca inceleme videosu bulunuyor. Bu videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Kendi fikrimi söylemem gerekirse ise dizaynı muazzam. Araba koltuklarında da yaptıkları dikişleri burada da kullanmışlar.

Listemizin sonuna gelmişken sormak istediğimiz iki soru var. Birincisi, sizin kullandığınız oyuncu koltuğu markası hangisi? İkincisi, yeni koltuk alacaklar için en önemli tavsiyeleriniz neler?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.