Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Sayesinde Bir Ayda 230 Milyon Dolar Gelir

Bitcoinin en güçlü alternatiflerinden olan ethereum da milyonerler doğuruyor. İşte bir ayda 230 milyon dolar kazanan simsarın haberi:
Ethereum Sayesinde Bir Ayda 230 Milyon Dolar Gelir

Dijital para birimlerinin yükselişinden hepimiz haberdarız. Hatta son birkaç ayda yeni milyonerler doğurduğunu da biliyoruz. İşte onlardan birisi de ethereum simsarı ile ilgili. Bu kişi ismini cismini açıklamasa da Instagram üzerinden yaptığı açıklama ile bir ayda % 413 kar ettiğini söyledi.

Ethereum, Rusya devlet desteğini arkasına almış dijital para birimlerinden sadece birisi.

Ethereum Rusya Devlet Desteği

İstikrarlı bir büyüme ile bitcoine alternatif olan ethereum, dijital pazarda sesini yükseltmeye devam ediyor.

Ethereum İstikrarlı Büyüme

11 Haziran tarihinde Instagram’dan bir açıklama yapan isimsiz kullanıcı ethereum sayesinde yaklaşık 1 ayda 283 milyon dolar kazandı.

Instagram'dan Ethereum Açıklaması

“0X00A651D43B6E209F5ADA45A35F92EFC0DE3A5184” sanal cüzdan kimliğini kullanan simsar, 55 milyon dolar değerindeki kripto para varlığını 5 katına çıkartmayı başardı.

% 413 oranında kar eden kişi, gizli milyoner olarak zenginler listesine girmeye hazırlanıyor.

Gizli Milyoner % 413 Kar Etti

Ethereum fiyatı, 2017’nin başında yaklaşık 8 dolar iken şimdi 250 dolar civarında.

Yılbaşında 8 Dolar, Şimdi 250 Dolar

12 Haziran tarihinde ise 395 dolardan işlem gören ethereum, tarihinin en büyük seviyesini kaydetmişti.

Eğer 12 Haziran tarihinde bu simsar ethereumu nakit paraya çevirdiyse yaşadı. Ama çevirmediyse % 50’den fazla zarar etmiş durumda.

12 Hazirandan Sonra % 50 Kayıp

Haziran ayında yaklaşık 400 dolara kadar yükselen ethereum, görünen o ki daha birçok milyoneri karşımıza çıkaracak.

Rusya gibi bir desteği, arkasına alması da büyük bir avantaj olarak görülebilir. Buna karşın dünyanın dijital para birimleri konusunda 2’ye bölündüğü söyleyebiliriz. Bir taraf hızlı değer artışlarının normal olmadığını ve balonun yakında patlayacağını düşünüyor. Diğer taraf ise nasıl olur da yatırım yaparım derdine düşmüş durumda.

Bakalım sıfırdan milyonerler doğuran dijital para birimleri, herhangi bir engele takılmadan yükselişini sürdürebilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum