Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Erdoğan: Gençlerimize 2053 Vizyonunu Miras Bırakacağız

2023 hedeflerine ulaşılması konusunda temennilerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, sorunların çözümünün tek adresinin kendileri olduğunu söyledi.
Erdoğan: Gençlerimize 2053 Vizyonunu Miras Bırakacağız
Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti Ankara Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. 2023 yılında Ankara’nın sokaklarının gözleri umut ve sevinçle parlayan başkentlilerin coşkulu sloganları ile çınlayacağını söyledi.

Sıklıkla dile getirdiği 2023 hedeflerine bir kez daha değindi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İnşallah ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırma, gençlerimize 2053 vizyonunu miras bırakma mücadelemizi milletimizin desteğiyle neticeye ulaştıracağız.” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin geride bıraktığımız 20 yıldaki her meselesini çözdükleri gibi bundan sonraki sorunların çözümünün adresinin de kendileri olduğunu aktardı.

AK Parti Ankara Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı
Kaynak: Twitter

AK Parti Ankara teşkilatlarında görev alan kişileri gönülden tebrik ettiğini ifade eden Erdoğan, “Sizler Selçuklu’nun ve Osmanlı’nın emaneti bu şehrin günümüzdeki bayraktarlarısınız. Darbecilerin attıkları bombalara, kurşunlara, araçların üzerinden geçirdikleri tanklara cesaretle karşı koyan Ankaralılara bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

AK Parti’nin hiçbir yöneticisinin millete sırtını dönemeyeceğini, mensubu olduğu davanın şuurunda, birikimi ve gayretiyle kendini adamış teşkilat mensuplarıyla birlikte bugünlere geldiklerini anlattı.

Son bir haftanın en önemli konusu olan savaş meselesine değinerek, “İşte Rusya-Ukrayna arasındaki gelişmeleri görüyorsunuz değil mi? Düştükleri durumu görüyorsunuz değil mi? Bizler bunlardan ibret alarak yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin önünde 2 yol olduğunu belirten Erdoğan, birincisinin dünyanın en büyük ekonomileri ve askeri güçleri arasına girmek, ikincisinin 1990’lı yılların siyasi istikrarsızlık, sosyal kaos dönemlerine geri dönmek olduğunu dile getirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu