Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan Samsun’da Konuştu: Bizde Millete Tepeden Bakmak Yok

Samsun mitinginde önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, CHP yönetimini eleştirdi. Cumhurbaşkanı, kendi niyetlerinin ülkenin tamamını gerçek belediyecilikle buluşturmak olduğunu söyledi.
Erdoğan Samsun’da Konuştu: Bizde Millete Tepeden Bakmak Yok
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun mitinginde seçim sürecine ve gündeme yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Erzincan’da maden ocağındaki toprak kaymasında 9 işçinin toprak altında kaldığının tespit edildiğini, güzel haberler almayı ümit ettiklerini söyledi.

Bu sabah Marmara’da bir kargo gemisinin battığını belirten Erdoğan, kurtarma çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Samsun’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu vurguladı ve 31 Mart’ta Samsun’un Cumhur ittifakı adaylarının yanında yer alarak destan yazacağını aktardı. Erdoğan, “Bizde millete tepeden bakmak, dayatmada bulunmak asla yoktur.” ifadelerini kullandı.

CHP’ye Eleştiri

Cumhurbaşkanı, CHP zihniyetinin bu seçimlerde de aynı kafayla yoluna devam ettiğini, ülkenin geleceği için hayalleri ve projeleri olmadığını vurguladı. Perde gerisindekilerin tek gündeminin seçim sonrası CHP yönetimini ele geçirmek olduğunu dile getirdi.

AKP’nin hedefinin Türkiye’nin tamamını gerçek belediyecilikle buluşturmak olduğunu ifade eden Erdoğan, AKP’nin sırrının eser ve hizmet olduğunu belirtti.

GCM Yatırım Banner

Samsun’da Yapılan Yatırım ve Hizmetler

Samsun’da son 21 yılda güncel rakamlarla 181 milyar TL tutarında kamu yatırımı yaptıklarını, 5 bin 774 adet derslik inşa ettiklerini ve Samsun Üniversitesi’ni kazandırdıklarını söyledi. Ayrıca 15 bin 233 kişi kapasiteli yurt binaları açtıklarını, 102 adet spor tesisi inşa ettiklerini duyurdu.

Samsunlu ihtiyaç sahibi ve vatandaşlara 9 milyar lria tutarında destek olduklarını, 900 yataklı şehir hastanesi ve Tekkeköy devlet hastanesiyle 5 sağlık kuruluşunun yapımının sürdüğünü açıkladı.

Bölünmüş yol uzunluğunu 312 kilometreye çıkardıklarını ve demir yolu hatlarının tamamını yenilediklerini ifade etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.