Yatırım yapmaya başla!

Chevy’nin İnternet Sitesinde Kendi Corvette C8 Convertible’nizi Oluşturabiliyorsunuz!

Chevy'nin orta motorlu spor canavarı C8 Stingray'in convertible varyantında özel olarak seçilebilecekler hakkında bilgi verildi.
Chevy’nin İnternet Sitesinde Kendi Corvette C8 Convertible’nizi Oluşturabiliyorsunuz!

Uzunca bir süre prototiplerini takip edip, yorumlarımızın ardından Temmuz’da C8 Stingray gösterilmişti. Aracın dış yapısında C7’ye yakın gidilen duruşları vardı ve özellikle motoru hakkında ilginç detaylardan söz edilmişti. Coupe formunda çok havalı duran Corvette’nin arkaya alınan motor düzeni, aracın beklenmedik hızlara ulaşmasını sağlamıştı.

İkinci etapda C8’in üstü açılarak, muhteşem gözüken Convertible’ı ortaya çıkardılar. Bazı markalarda üstü açık modellerini beğenmediğimizi her zaman belirttik. Ancak Amerikan sporcunun iyi bir duruş sergilediğini söylemeden geçmeyelim!

Son zamanlarda çıkan en sağlam bakışlara sahip üstü açık C8’dir!

Chevrolet.com‘da aracın konfigürasyonunu yapabiliyorsunuz. Targa tipi tavanıyla gelen Stingray, hardtop yapıda çatıya sahip. Convertible üzerinde özel değişimler yapabiliyorsunuz. Jantlardan gövde rengine kadar Chevy bazı değişimleri size bırakıyor.

Sitede, Corvette’nin üst kısımda iç, tavan ve farlarına dair ayarlamalar yapıyorsunuz. Aşağıdaki menüye geldiğinizde vücut stili, dış renkler, tekerlek, dış eklemeler ve kokpite dair değişimleri işaretleyebiliyorsunuz.

Göze çarpan dış vücut renklerinde “Carbon Flash” ve “Carbon Flash Nacelles” aracı bambaşka gösteren tonlarla birlikte, seçebileceğiniz altı farklı tekerlek cinsi ve dört farklı kaliper rengi yine sizin zevkinize bırakılıyor. Bunlar siyah, sarı, kırmızı ve Edge Red denilen özel bir kırmızı tonu.

Görsellerdeki turuncu siyah kombini en iyisi olurken, karbon kanat üzerinde farklılaştırılmaya gidiliyor. Mutlaka Corvette, gövdeden biraz daha uzaklaştırılmış spoiler ile seçilmesi gerekiyor.

Corvette’ye hazırlanan özel bileşenlerde sanırız çatının şekliyle alakalı olarak motorun seyri için cam seçenekten başka bir şey olmuyor. Belki Chevy olayı daha dramatikleştirmek için bu kısmı dikkat çekici şekillerde yapabilirdi.

Coupe bir versiyonun sonradan gelen üstü açığı bazen pahalı olabiliyor. C8 Convertible’de kimine göre ucuz kimine göre pahalı gelebilir. Ancak eklemelerde 1LT, 2LT ve 3LT triöm seviyelerinden 1 LT Stingray Cabrio, coupesinden 7.500 dolar pahalı. Chevy bize göre Cabrio C8 ile müşterilerinin karşısına iddialı çıkacak. Aracın renginden jantlarına kadar seçim size bırakılmış. Peki siz yeni Stingray’ı hangi tonlarda görmek isterdiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum