Yatırım yapmaya başla!

Carolina’da Yaşanan Gaz Patlamasında Nadir Porsche Koleksiyonu Yok Oldu!

ABD/Carolina'da 80 adetlik Porsche koleksiyonu bir gaz patlamasının ardından çöken binanın altında kaldı!
Carolina’da Yaşanan Gaz Patlamasında Nadir Porsche Koleksiyonu Yok Oldu!

Bob Ingram’ı belki herkes bilmez ancak o, otomobillere aşık bir koleksiyonerdir. Bunu daha da spesifikleştirip, arabalarının hepsini Porsche‘den seçmiştir. Yeni veya eski, farklı tip otomobilleri bir araya getirmek uzun senelere ve takibe bağlıdır.

Ingram’da bu yolu izleyerek özel olarak oluşturduğu garajına 80 tane Porsche’yi toplayabilmiş. Kuzey Carolina’nın Durham şehrinde bulunan spor otomobiller, bir gaz patlaması sonucu, binanın yıkılmasıyla yanarak yok olmuşlar.

Porsche’lerin bulunduğu bina önünde kazı çalışması yapılmış.

Aldığımız bilgiye göre; Durham’da bir müteahhit, kaldırımda kazı çalışması yaptığı sırada alttan geçen gaz borusuna denk gelerek büyük patlamaya neden olmuş. Alevlenen gaz, anında yayılarak binaların içerisindeki tesisatla birlikte yıkım gerçekleştirmiş. 5 cm kadar kaldırımdan alta doğru yapılan kazının asıl tahribatı, 80 tane Porsche’nin çöken binanın altında kalması.

İlk başta araçların o binada olduğu anlaşılmamış.

Hangar tipli bir yapının içerisinde bulunan Porsche modelleri, sahibinin adres doğrulamasından sonra kesin sonuca varılmış. Koleksiyonun olduğu binanın iki tarafındaki garajlar da ağır hasar almış. İtfaiye yetkilileri yangını söndürmekte zorlanmışlar.

Patlama anında orada bulunan 15 kişi yaralanmış. Söndürme ekibi içerisinden de 2 kişinin belirli yerlerden yaralandığı doğrulandı. Duke Street‘te yaşanan yangınının ölüm getirmemesi tesadüf olmuş. Bob Ingram’ın Porsche’leri içerisinde 918 Spyder, eski Carrera RS, 90’ların nadir 911 Turbo‘ları, sayısı oldukça fazla olan 356 gibi toplamda 80 adet, değeri epeyce yüksek olan Alman otomobiller artık bir enkazın altında.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum