Yatırım yapmaya başla!

Cadillac Modellerine “Siz Yoldayken Park Yerinizi Ayarlayabilecek” Sistem Ekleniyor!

Cadillac, yapısı gereği insanlara sürekli konfora dair bir şeyler sunması gerekiyor. Son gelen yeni özellikle marka modelleri, park yerleri hakkında vaktinden önce bilgi sahibi olacak.
Cadillac Modellerine “Siz Yoldayken Park Yerinizi Ayarlayabilecek” Sistem Ekleniyor!

Eskiden acayip gelen araç özellikleri artık standart olarak geliyor. Verilecek en sağlam örnek, bilgi ekranlarıdır. Çoğu zaman “şu teybimin yerinde ekran olsa ne kadar güzel dururdu” gibi şekil amaçlı düşüncelere mutlaka kapılmışızdır. Şimdi ise o sistemler artık navigasyonla beslenmiş, oto piloto destek veren hale getirildi.

Teknolojik yatırımlarını son zamanlarda çoğaltan Cadillac, yeni ParkWhiz park sistemi hakkında bilgiler verdi. En başta “park etmekten nefret edenler buna çok sevinecek” denildiğinde, otomatik park sisteminin seviyesinin artırıldığını zannetmiştik. Amerikan firmanın amacının bu sistemde tamamen farklı olduğunu gördük.

Şirketin ParkWhiz’de yapmak istediği, sizden önce park yeri koşullarını haber vermek.

Kolaylık açısından bakarsanız, anlatacağımız sistem de en az onun kadar önem arz ediyor. Cadillac’ın Marketplace hattı lideri Scott Goddard’a göre ParkWhiz, “sürücülerin hedeflerine ulaştıklarında nereye varacaklarını merak etmeden seyahat etmenin keyfini çıkarmasını sağlayan bir çevirimiçi özelliğidir.” dedi.

Şimdilik belirli Cadillac modelleri üzerinde sunulacak park sisteminin temelinde yapılmak isteneni sizlere anlatalım. ParkWhiz için Cadillac sahipleri önce çevrimiçi olarak veya mobil uygulama aracılığıyla, bir hesap açması gerekiyor.

Müşterilerin tercihine kalmış ön ödeme yöntemi ardından aracının plakası, marka ve modeli gibi bilgileri giriyor. İşlemler bittikten sonra kullanıcılar yakındaki park seçeneklerini bulmak için MarketWorks hesaplarını Marketplace üzerinden bağlarlar.

Sistemin faydası, siz yoldayken gideceğiniz lokasyonda park yeri olup olmadığına bakıp, sizi farklı bir noktaya yönlendirebilecek. Diyelim ki otoparkta yer var. ParkWhiz ile bu sefer park yerini ayırtıp, giriş çıkışlarınıza yöne verebilirsiniz.

Cadillac araçlarının dokunmatik ekranına yüklü programla, bir kaç dokunuş ardından ABD şehirlerinde kayıtlı olan 250’den fazla noktadan bilgi alabileceksiniz. Böylelikle yabancı olduğunuz bir yerde dolu bir otopark sonrasında otomatik olarak boş olana yönlendirileceksiniz.

Cadillac, “Her sürücü bildiği gibi, park etme sürüş deneyiminin temel bir bileşenidir. Aslında, insanlar genellikle her ay aynı miktarda para harcıyorlardı, ancak daha sık işlemlerle.” dedi. ParkWhiz’den başka kimlerin yararlandığına baktığımızda Chevrolet, Buick ve GMC’yi de görüyoruz. Uygulamaya geçecek 4. Amerikan firması olan Cadillac, uzaktan bağlantı özelliği ile araç sahiplerine birinci sınıf konfor anlayışını artırmış olacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum