Yatırım yapmaya başla!

Bugüne Kadar Üretilen “Bugatti Chiron”lara Geri Gelin Çağrısı!

3 milyon dolar değerindeki Bugatti Chiron'lar bir hata yüzünden servislere geri çağırılıyor. İşte haberin detayları...
Bugüne Kadar Üretilen “Bugatti Chiron”lara Geri Gelin Çağrısı!

Kimin böyle bir firmadan geri gel çağrısı yapacağı aklına gelir ki! Şaşırtıcı da olsa Bugatti, bugüne kadar üretime aldığı Chiron model sahiplerine fabrikasına geri gelin dedi. Genel sorunun koltuklarda olduğu söylendi.

Koltuk mekanizmalarının yanlış işlem sonucunda, sürücü ve yolcuyu tehlikeye sokacak durumlar tespit edilmiş. Farkedilen ve arabaya göre büyük bir olay sayılabilecek hata, koltukların yatar mekanizma kısımlarında. Hiper otomobillerin duayenin de bile hataların çıkabiliyormuş şimdi görmüş olduk.

Toplanda 50 adet Chiron çağrılıyor. Buna yeni Amerikan Chiron‘da dahil.

Bugatti Chiron Koltuk Sorunu

ABD Ulusal Karayolu Trafiği Güvenliği İdaresi,
Chiron’da koltuğu yatırma işlemini gerçekleştiren mekanizmanın iyi kaynaklanmadığını bildirdi.

Bugatti Chiron Koltuk Sorunu Büyüyor

Sayı olarak büyük olmasa da parasal olarak bu geri gelin çağrısı da baya maliyetli olabilir.

Bugatti Chiron Koltuk Sorunu Büyüyor Toplatılıyor

Sadece bir kaynak olarak düşünebiliriz ancak söz konusu Bugatti gibi firma olduğu için sonu hep paraya dayanıyor. Zaten içinde barındırdığı ve birleştirilmesi haftalar süren 8.0L W16 motorun maliyeti aklımızın alacağından daha çok.

Kayıtlara geçen şu anda koltuklar yüzünden başına bir şey gelen olmamış. Ancak bu işlerin biraz hızlı olması gerektiği yönünde baskılar da varmış.

Onun için önümüzdeki haftadan itibaren sırayla müşteriler misafir edilecek. İlk etapta buna neden olan parça incelenerek her hangi bir ücret alınmadan değiştirilecek. Açıkçası bu sorun yüzünden koltuk değişir mi bilmiyoruz.

Belki konuya biraz espirili yaklaşcağız ama bu koltuk sorunu 1500 beygir ve 1600 nm tork ile birleştiğindeki g kuvvetinin vücudu uyguladığı baskıdan da bozulmuş olabilir!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum