Yatırım yapmaya başla!

Hazır Olun! BMW 8 Serisinden Gelen En Yeni Detaylar!

BMW'nin yol otomobillerinde sayıca en büyük arabası 8 Serisi hakkında ufak detaylar daha çıktı. İşte BMW 8'in yeni görselleri!
Hazır Olun! BMW 8 Serisinden Gelen En Yeni Detaylar!

BMW, zamanında kara şimşeği temsilen çıkardığı 8 Serisi görsellerini parça parça göndermeye başladı. Bu konu üzerinde tasarımcılar sürekli olarak model karoserinin nasıl olacağını sorgulayarak, ortaya bir şeyler koyma çabasına girmişlerdi. Sizler için geçen sene markanın en korkutucu versiyonu M8’in muhtemel çıkış tipini vermiştik. Ancak onun çıkışından önce alt versiyonların özellikle iç mekanda nasıl olacağı daha belli olmamıştı.

Tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da BMW’nin olayı açıkçası Toyota Supra’yı çıkartacak mı çıkartmayacak mı durumuna dönüştü. Merakın hat safhada olduğunu bildikleri için olabildiğince işi yavaştan almaya çalışıyorlar. Büyük SUV X7’di de uzun vadeli bekletim olmuştu ancak Amiral SUV X7’nin nihayet fabrikasyon görüntülerini yakalamıştık.

BMW 8’i oluşturan çizgilerin hatları kamuflajlı da olsa artık belli oluyor.

Kişisel profesyonel tasarımcılar zaten görsel yeteneklerini çok önceden kullanarak 8 Serisini bir arya getirmişlerdi.

Derin hava kanalları ve büyüyen böbrek ızgara ile dikkat çekmeme gibi bir derdinin olacağını düşünmüyorum.

Ana görselimizde orta konsol şeklinin , eski zamanlardan vazgeçilmediğinin kanıtı olarak görebiliriz.

Orta tünelin yüksek tutularak, oturma pozisyonu hafif yapılı koltuklarla mükemmel seviyeye getirilmiş.

Multi Medya ekranın orantılı duruşu ve aşağı kısımlarının eğimli gidişi oldukça güzel duruyor.

Vites önü renk ve karbon parçalarla spor araba havası ile lüks sınıf arası yolda gitmesi sağlanmış.

Keza yeni digital büyük gösterge ekranı da kendine bağlatıyor.

Dış yapısı hakkında bir çok resim sunmamıza rağmen, gördüğümüz fotoğrafda egzoz çıkışları çok net.

BMW’nin bu bekleyişlerinin sonucunda bence ortaya gerçekten güzel bir ürün çıkartacaklar. Zaten BMW’nin stratejik planlarıyla Mercedes’i alt etmesi de yakın gibi gözüküyor.

Global satışlarının iyi yönlü seyretmesi ve şirket ürün gamındaki eklemelerle birlikte yeni marka temasını oluşturmaları çok çalışıldığının kanıtı. BMW 8 Serisi hakkında detaylar çıktıkça sizlerele paylaşmaya devam edeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum