Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Çinli Blockchain Services Network, NFT Desteği Vermeye Hazırlanıyor

Blockchain Services Network, kripto para birimleriyle bağlantısı olmayan bir Çin NFT endüstrisi yaratmayı amaçlıyor. Detaylar haberde...
Çinli Blockchain Services Network, NFT Desteği Vermeye Hazırlanıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Çin destekli Blockchain Hizmetleri Ağı, Çin’de yasaklanan kripto para birimleri ile bağlantısı olmayan NFT’leri desteklemek için yeni bir altyapı tanıtmaya hazırlanıyor. BSN’ye teknik destek sağlayan Red Date Technology’nin CEO’su He Yifan, kripto para birimleriyle hiçbir ilgisi olmadığı sürece, NFT’lerin Çin’de yasal bir sorunu olmadığını söyledi.

Yeni altyapı, BSN Dağıtılmış Dijital Sertifika (BSN-DDC), işletmeler veya bireyler için uygulama programlama arabirimleri sağlayarak NFT’leri yönetmek için kendi kullanıcı portallarını veya uygulamalarını oluşturmalarına olanak tanıyacak.

Satın almalar ve hizmet ücretleri için yalnızca Çin yuanı kullanılacak. Blockchain Services Network’ün arkasındaki firma olan Red Date Technology, geçen yıl Ekim ayında Çin’deki altyapıyı bu ayın sonuna kadar başlatacağını duyurmuştu.

Red Date CEO’su, NFT’lerin önümüzdeki beş yıl içinde Çin’de yaygın olarak kullanılacağını, ancak hükümetin teknolojinin kripto ile ilişkilendirilmesini veya halka açık, izinsiz zincirlerde çalışmasını istemediğini söyledi.

NFT’ler son dönemde kripto para piyasasında en çok benimsenen ürünler arasında yer alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%