Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance Smart Chain Üzerinde 200 Milyon Dolarlık GameFi Fonu Oluşturuluyor

Binance Smart Chain ve Animoca Brands, GameFi üzerine yatırım planlarını açıkladı. Detaylar şöyle...
Binance Smart Chain Üzerinde 200 Milyon Dolarlık GameFi Fonu Oluşturuluyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Binance Smart Chain (BSC) ve Animoca Brands, BSC üzerine inşa edilen erken kripto para odaklı oyun projeleri için 200 milyon dolarlık bir yatırım programı başlatıyor. Bu alana yönelik projelerin desteklenmesi adına, 100 milyon dolara kadar ortak yatırım yapıldığı duyuruldu.

BSC, DeFi, NFT ve GameFi için 1 milyar dolarlık yatırım yapmayı planlıyor. Fon bu yılın başlarında kuruldu ve Fintech sektörü genelinde BSC ekosistem hizmetlerininin benimsenmesini amaçlıyor.

Animoca Brands, NFT ve oyun yoluyla mülkiyet hakları sağlamaya çalışan, metaverse dünyasında aktif rol oynuyor. Firma, Axie Infinity, OpenSea, Bitski, Harmony ve diğerleri dahil olmak üzere NFT ile pek çok projeye yatırım yaptı.

BSC yatırım direktörü Gwendolyn Regina, bu yatırımla ilgili projelerin, BSC topluluğundan blok zinciri uzmanlarıyla işbirliği fırsatları elde edeceğini söyledi.

Oyun ve DeFi’nin bir karışımı olan GameFi, meta veri deposu kavramının yanı sıra son zamanlarda kripto para birimi endüstrisindeki en büyük trendlerden biri oldu. GameFi, video oyunlarının finansallaştırılmasını sağlıyor ve kazan-kazan modeli yerine oyna-kazan modeli üzerinde çalışıyor.

Huobi, Solana Ventures, FTX, Sanctor Capital gibi büyük kripto şirketi ve yatırım firmaları son birkaç aydır GameFi sektörüne yatırım yapıyor .

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%