Yatırım yapmaya başla!

Bu Geceden İtibaren Benzine “İndirim” Geliyor!

Benzine gelen büyük zamlardan sonra, bu geceden geçerli olmak üzere indirim geliyor. Detaylar haberimizde...
Bu Geceden İtibaren Benzine “İndirim” Geliyor!

Sanırız son aylarda Türkiye halkını en çok yoran ve çıkışlarıyla isyan seviyesine getiren olay kuşkusuz akaryakıta gelen zamlardır. Bir haftada iki kere zam gelen akar yakıta en son motorine gelen fiyat artımı ile 5.07 TL seviyesini görmüştü.

Dünyada varil fiyatlarının sabitlenmesi ve bazı zamanlarda düşmesi ne yazık ki bizleri etkilemedi. Sürekli yukarı ivemelerle hareket eden benzin fiyatları bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 6 ile 8 kuruş arasında indirim bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS),
resmi sitesinden indirim beklediklerini bildirdi.

22 Kasım Benzine İndirim

Güncel benzin fiyatları şu anda 5,64 seviyelerinde. Şayet indirim gelirse bu rakam ortalama 5.56 – 5.58 olacaktır.

22 Kasım Benzine İndirim 6 - 8 kuruş

Ancak PÜİS, motorin ve LPG’ye yönelik bir indirimden söz etmiyor.

Motorin ve LPG'ye İndirin Yok

Sürekli doların artışı ile bağdaştıralan akar yakıt fiyatlarının indirim miktarı fazla olmasa da yine de sevindirici. Diğer taraftan dizel araç sürücülerinin durumuna bakarsak; motorinin litre fiyatı bazı illerde değişiklik göstererek 5.10 seviyelerine çıktı.

Ticari araçların çoğunluğunun mazot yakıtı kullandığını düşünürsek, işler gerçekten zorlayıcı durumda. 22 Kasım itibariyle benzine yapılacak indirimden sonra halk, motorin ve LPG’nin de düşmesi yönünde beklenti içerisinde olacaktır!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum