Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin DBS GT Zagato’nun Final Tasarımını Gösterdi!

Aston Martin'in DBZ Centenary Koleksiyonun parçası olacak DBS GT Zagato'nun üretim şekli belli oldu.
Aston Martin DBS GT Zagato’nun Final Tasarımını Gösterdi!

İngiliz markanın en özel çalışmalarından olan Zagato ailesinden DBS GT‘nin son final duruşu belirlendi. Yaklaşan yeni Aston modelinin önceki eskiz görsellerinde bütün olarak biçimlerin nasıl olduğu anlaşılmıyordu. O yüzden gelecek en sağlam dijital ortam resimlerine odaklanılmıştı. Bir takım değişim ve teknolojik açıdan fayda sağlayacak yeniliklere sahip olacak DBS GT Zagato, özgün karakteriyle konuşulacak.

Sizler için yayınladığımız 7.9 milyon dolar olacak DBS GT Zagato‘nın görsel açıdan uçuk olduğunu düşünmüştük. En üst seviyede hareketi sağlanacak mega aracın görüyoruz ki gerçek haliyle benzer tarafları var. Gelin detaylara birlikte bakalım;

Aston Martin DBS GT Zagato, çıktığı zaman markasının en pahalı ünvanını alacak.

Karşılaştırmayı daha rahat yapabilmeniz için öncesinde gönderilen gümüş renkli DBS’yi de görsele ekliyoruz. İlk olarak benzer taraflarda dikkatimizi çeken kaputu. Devasa açıklık her iki tasarımda da bulunuyor. Ve bir hayli uzun!

Aslında Aston Martin nihai üretim modelini, orijinal tasarımlara sadık kalarak yapmış. Gelelim bu araca farklı olabilecek nelerin yüklendiğine.

İngiliz marka mühendislerince geliştirilen ızgarada, “dinamik olarak” açılıp kapatılabilen 108 ayrı karbon fiber panel bulunuyor. Aston Martin’in panjuru için yaptığı açıklamada; panellerin araç park haline geçtiği zaman burunla aynı hizada görünecek. Araç çalıştırıldığında ise kapaklar açılmaya programlı olarak devreye girecek.

Kupa yapısında göze batmayacak değişimler söz konusu.

Olağan tasarım üzerinde yapılacak yenilikler riskli olacağından DBS Zagato’nun çatı hattı, arka camda dahil daha temiz bir çizgi üzerine alınmış. Ve bu kısım tek parça bir karbon fiber çatı haline dönüştürülmüş.

Aston Martin DBS GT Zagato’nın kısıtlı görüş sağlayacak arka camından dolayı dikiz aynaya bağlı kameralardan hareketler izlenebilecek. Henüz verilmeyen bilgiler arasında; DBS Superleggera’dan alınacak şasi ve ikiz turbo V12 güç merkezinin ne kadarlık güç üreteceği.

2020’de başlayacak ve DBZ Centenary Koleksiyonunun bir parçası olarak kurulacak 19 DB4 GT Zagato servis edilecek. Aldığımız son fiyat bilgisine göre de 6 milyon Sterlin yani 7.5 milyon dolar olması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum