Yatırım yapmaya başla!

Askeriye için Geliştirilen “Yeniden Yapılandırılabilen Lastik” Teknolojisi!Teknolojinin gün geçtikçe şekil değiştirdiğini gördünüz ancak bu lastiğin ortama göre yapı değiştirmesi gerçekten olası bir şey değilmiş geliyor. DARPA Ground X-Vehicle Technologies (GXV-T) – Zemin Araç Teknolojileri, dönüştürülebilir eşsiz sistemi tanıttı.

Carnegie Mellon Üniversitesi Ulusal Robotik Mühendisliği Merkezi‘nden bir ekip tarafından geliştirildi. Askeri araçların değişken ortam yapılarına odaklı geliştirilen lastik, gidiş sırasında farklı bir şekle bürünebiliyor.

4×4 alt yapılı ordu araçları bir anda inanılmaz kabiliyetlere kavuşturulabiliyor. Potansiyeli çok fazla olan lastiklerin avantajları da haliyle çoğalıyor.

GXV-T programının bir parçası olduğu söylenen teknoloji, kökünden itibaren sunulmayan uygulama biçimini gösteriyor.

Alan tarama ve izlemeye yönelik geliştirilenlerde videoda gösteriliyor. Sunulan ve uygulanan diğer bir gelişmiş teknoloji de süspansiyon sistemidir.

Bir anda yerden yüksekliği ve  yaklaşma açılarını değiştirilerek takılı araçların arazi kapasitelerini bir anda 2 katına çıkartılabiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum