Yatırım yapmaya başla!

Amerika’da Karlı Yol Üzerinde Meydana Gelen 40 Arabalık Kaza!Çetin kış şartlarında en olası durumlardan biri haline gelen trafik kazaları, dikkatsizlik ve gerekli ekipman eksikliğinden dolayı ölümlüleri yaşanabiliyor. Amerika’nın Michigan bölgesinde telefonla kayda alınan görüntülerde bir arabanın kaza yapması ve sonrasında ardı arkası kesilmeyen çarpışmaları görüyoruz.

Her ne kadar kış lastiklerimiz olsa da buz olayı işin içine girmişse bazen yapacak hiç bir şey olmuyor. Çünkü kış lastiklerimiz buz üzerinde bile belli bir yere kadar tutunma sağlıyor. Büyük ihtimal videoda izlediğimiz araçların tümünde kar lastiği mevcuttur.

Zaten o bölgede yaşanıyorsa olmama ihtimali yoktur diye düşünüyorum. Videoda daha kötü çeken kişi 3 kere farklı araç tarafından darbe alıyor. Aldığımız bilgilere göre ölen yok ancak yaralı insanların olduğu söyleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum