Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Çekici ile Ford F Kamyonet Arasındaki Mücadeleyi İzleyin!Çekici ile Ford F Kamyonet Arasındaki Mücadeleyi İzleyin!

Bol aksiyonlu bir macera filmi fragmanına benzeyen “çekici vs kamyonet” mücadelesi, heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Kim olursa olsun, suçlu da olsa arabasını başkaları tarafından götürülmesini istemez. Sanırız Ford F’in sürücüsü de böyle düşünmüş olacak!

Bildiğimiz kadarıyla çekiciye, beyaz Ford’un alınıp otoparka çekilmesi istenmiş. O sırada aracının çekildiğini gören kişi içerisinden şahsi eşyalarını almak istemiş. Ancak buna izin verilmeyince o da sinirlenip bu olaya başvurmuş.

Florida’daki Transformes dövüşünde, zincirle bağlanan beyaz kamyonet cüssesini kullanarak çekiciden kurtulmak istiyor. Kurtarıcının ne kadar zorlandığını görüyoruz. Her şeyi göze almışcasına gitmeye çalışan beyaz F bir süre sonra hasar almaya başlıyor. Yine de kurtulamıyor.

Yetkililer beyaz kamyonet sürücüsünü göz altına almış. Kanunlarda çekiciye bağlı bir araca müdahale olamayacağı söyleniyor. Yani içine bini pbu kişini yaptığı gibi zincirleri kopartıp gidemezsiniz. En azından çekiciye bağlanan hangi araç olursa olsun kurtulamadığını ve tutuklanan arabaya binilmemesi gerektiğini de öğrenmiş olduk.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur