Yatırım yapmaya başla!

Çekici ile Ford F Kamyonet Arasındaki Mücadeleyi İzleyin!Bol aksiyonlu bir macera filmi fragmanına benzeyen “çekici vs kamyonet” mücadelesi, heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Kim olursa olsun, suçlu da olsa arabasını başkaları tarafından götürülmesini istemez. Sanırız Ford F’in sürücüsü de böyle düşünmüş olacak!

Bildiğimiz kadarıyla çekiciye, beyaz Ford’un alınıp otoparka çekilmesi istenmiş. O sırada aracının çekildiğini gören kişi içerisinden şahsi eşyalarını almak istemiş. Ancak buna izin verilmeyince o da sinirlenip bu olaya başvurmuş.

Florida’daki Transformes dövüşünde, zincirle bağlanan beyaz kamyonet cüssesini kullanarak çekiciden kurtulmak istiyor. Kurtarıcının ne kadar zorlandığını görüyoruz. Her şeyi göze almışcasına gitmeye çalışan beyaz F bir süre sonra hasar almaya başlıyor. Yine de kurtulamıyor.

Yetkililer beyaz kamyonet sürücüsünü göz altına almış. Kanunlarda çekiciye bağlı bir araca müdahale olamayacağı söyleniyor. Yani içine bini pbu kişini yaptığı gibi zincirleri kopartıp gidemezsiniz. En azından çekiciye bağlanan hangi araç olursa olsun kurtulamadığını ve tutuklanan arabaya binilmemesi gerektiğini de öğrenmiş olduk.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum