Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

BMW M3 için Debriyaj Siparişi Verdi Kutudan 30 Bin Dolar Değerinde Parça Çıktı!

Amazon'dan E46 kasa BMW M3'üne debriyaj seti siparişi veren bir kişiye gelen paketten hiç olmayacak bir şey çıktı.
BMW M3 için Debriyaj Siparişi Verdi Kutudan 30 Bin Dolar Değerinde Parça Çıktı!
Son Güncelleme: 
Yorum

Artık internet çağının gelmesiyle sanayi dükkanlarına giderek parça almak veya belirli illere gitme devri bitti. İnsanlar internet sitelerinden bunları aldığı gibi ülke sınırları da ortadan kalktı. Bugün isteyeceğiniz bir otomobil parçasını farklı ülkelerden temin etme şansınız oluyor. Resimlerde gördüğümüz bir takım şeyleri almak zordur ve kalite düzeyini kesinlikle anlayamayız.

Belki kullanıcı yorumlarından alacağımız malzemeye dair bir şeyler yakalayabiliriz. Amerika’da yaşayan birisi de E46 BMW M3 marka otomobilinin arıza yapan debriyajı için Amazon’dan sipariş vermek istemiş. Sonrasında “acaba farklı bir ürün gönderirler mi” kaygısının tam tersi durumlar ortaya çıkıyor. BMW M3 Forumu işin gerçek yüzünün anlaşıldığı yer oluyor.

M3 Forum’a Yazan Vatandaş Gelen Önerilerle ZF Sachs Kavrama Kiti Sipariş Etmiş!

M3 Forum'a Yazan Vatandaş Gelen Önerilerle ZF Sachs Kavrama Kiti Sipariş EtmişSipariş verme sürecinde bir sıkıntı çıkmamış ve söylenen günde istediği debriyaj seti eline ulaşmış. Kutuyu açtığında hiçte resimlerde gözüktüğü gibi malzeme olmadığını görmüş. Sipariş verdiği ZF Sachs markasından oldukça değişik set geldiğini görmüş. Yine foruma gönderdiği fotoğraflardan sonra aldığı cevap olayı daha da ilginç kılmış. Çünkü ürün M3 değil gerçek bir Formula 1 aracına aitti.

Tahmini olarak bir kaç yüz dolar edecek debriyaj seti yerine tam 30 bin dolar değerinde Formula One – Spec yarış kavrama malzemesi gönderilmiş. Dört diske sahip parça binlerce santigrat dereceye kadar dayanabilme özelliğine sahip.

Peki F1 aracına ait bu parça ile neler yapılabilir? Tam olarak Formula 1 aracınız yoksa o seti en iyi fiyata satıp, BMW M3’ünüzü istediğiniz anda F80 serisine çevirebilirsiniz. Olaya Amazon’la gönderilen ufak bir piyango olarak bakmak mümkün!

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu