Yatırım yapmaya başla!

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Motosiklet dünyasının Altın Elbiseli Adamı Barkın Bayoğlu hayata gözlerini yumdu. Barkın'ın yapmış olduğu trafik kazasına dair görgü tanıklarının ifadesine başvuruldu. İşte detaylar...
Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

İlk başta ülkemizde “Altın Elbiseli Adam” olarak bilinen Barkın Bayoğlu kimdir ondan bahsetmek istiyorum. 1975 İstanbul doğumlu olan Bayoğlu, genel eğitimini yurt dışında tamamlamış. Ülkesine dönüş yaptıktan sonra Bilgi Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümünden mezun olmuş. Barkın’ı çoğunlukla motosikletlere olan tutkusundan tanıdık. Bir röportajında; motosikletlere olan aşkının ilkokul ikinci sınıfta İngiltere’de yapılan iki teker fuarına gitmesiyle başladığını söylemişti.

Hastası olduğu motosikletler ile oldukça fazla vakit geçiren Bayoğlu, video kanalları ve bloglarından neredeyse her yeni çıkan motosiklet modellerini kendi üslubu ile bizlere tanıtırdı. Bugün gelen üzücü bir haberle bu güzel insan hayata gözlerini yumdu. Ancak ölümüyle ilgili oldukça çarpıcı iddialarda bulunuldu…

Altın Elbiseli lakabını bir müzede gördüğü erken yaşta ölen kıyafeti altın olan prensten aldığını söylemişti. Bu sabah hayatını kaybeden Barkın, arkasında soru işaretleri bıraktı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre yolda yürüyen bir kişiye çarpması sonucu kendisinin de sert şekilde düşüşünden kaynaklı öldüğü söyleniyor.

Bayoğlu’nun 1. Boğaz Köprüsü çıkışında yürümekte olan kişiye çarptığı ve bu kişinin o anda öldüğü söylendi. Çarpmanın etkisiyle düşen Bayoğlu’nun da bilincini kaybettiği bildirildi.

İkinci görgü tanığına göre; araç içerisinde kavga eden çiftlerin birisinin ani olarak araçtan inerek, o sırada geçmekte olan Barkın’nın şiddetli şekilde çarpmasıyla kazanın gerçekleştiğini söylüyorlar.

Oluşan kazanın etkisiyle köprü bitiminde birçok farklı kazalar da meydana gelmiş.

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Aldığımız haberlere göre hastaneye kaldırılan Barkın Bayoğlu‘nun tüm müdahalelere karşı kurturulanamadığı bilgisi geldi. Motosiklet dünyasının değerli bir insanı olan Barkın Bayoğlu’na Paratic.com olarak Allah’tan rahmet kederli ailesine sabır diliyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum