Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Motosiklet dünyasının Altın Elbiseli Adamı Barkın Bayoğlu hayata gözlerini yumdu. Barkın'ın yapmış olduğu trafik kazasına dair görgü tanıklarının ifadesine başvuruldu. İşte detaylar...

İlk başta ülkemizde “Altın Elbiseli Adam” olarak bilinen Barkın Bayoğlu kimdir ondan bahsetmek istiyorum. 1975 İstanbul doğumlu olan Bayoğlu, genel eğitimini yurt dışında tamamlamış. Ülkesine dönüş yaptıktan sonra Bilgi Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümünden mezun olmuş. Barkın’ı çoğunlukla motosikletlere olan tutkusundan tanıdık. Bir röportajında; motosikletlere olan aşkının ilkokul ikinci sınıfta İngiltere’de yapılan iki teker fuarına gitmesiyle başladığını söylemişti.

Hastası olduğu motosikletler ile oldukça fazla vakit geçiren Bayoğlu, video kanalları ve bloglarından neredeyse her yeni çıkan motosiklet modellerini kendi üslubu ile bizlere tanıtırdı. Bugün gelen üzücü bir haberle bu güzel insan hayata gözlerini yumdu. Ancak ölümüyle ilgili oldukça çarpıcı iddialarda bulunuldu…

Altın Elbiseli lakabını bir müzede gördüğü erken yaşta ölen kıyafeti altın olan prensten aldığını söylemişti. Bu sabah hayatını kaybeden Barkın, arkasında soru işaretleri bıraktı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre yolda yürüyen bir kişiye çarpması sonucu kendisinin de sert şekilde düşüşünden kaynaklı öldüğü söyleniyor.

Bayoğlu’nun 1. Boğaz Köprüsü çıkışında yürümekte olan kişiye çarptığı ve bu kişinin o anda öldüğü söylendi. Çarpmanın etkisiyle düşen Bayoğlu’nun da bilincini kaybettiği bildirildi.

İkinci görgü tanığına göre; araç içerisinde kavga eden çiftlerin birisinin ani olarak araçtan inerek, o sırada geçmekte olan Barkın’nın şiddetli şekilde çarpmasıyla kazanın gerçekleştiğini söylüyorlar.

Oluşan kazanın etkisiyle köprü bitiminde birçok farklı kazalar da meydana gelmiş.

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Hayatını Kaybetti!

Aldığımız haberlere göre hastaneye kaldırılan Barkın Bayoğlu‘nun tüm müdahalelere karşı kurturulanamadığı bilgisi geldi. Motosiklet dünyasının değerli bir insanı olan Barkın Bayoğlu’na Paratic.com olarak Allah’tan rahmet kederli ailesine sabır diliyoruz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı