Yatırım yapmaya başla!

Alpine A110’a Olan İlgi Fransız Markayı Zor Duruma Soktu!

Renault'un desteğiyle yeni modelini çıkartan Alpine, A110'un üretimine yetişemiyor...
Alpine A110’a Olan İlgi Fransız Markayı Zor Duruma Soktu!

Alpine, geçmişte harika spor arabalara imza atmış olmasına rağmen bir süreliğine üretimi durdurmak zorunda kalmış. 1973 yılında Renault şirketi kendi bünyesine katarak, markanın ölmemesini sağlamış. Büyük bekleyişin ardından Renault “atak zamanını belirlemiş” ve Alpine A110’nun çıkışını haber vermişti.

Dönüşü muhteşem olsa da marka için bu biraz sancılı bir dönemin başlangıcı olmuş. Alpine’den model için herhangi bir sınırlama haberi gelmemiş olsa da yeni alacaklar için uzun bir süreç bekliyor. İşte haberin detayları…

Alpine A110 İsteyenlere 14 Ay İleriye Gün Veriliyor!

Alpine A110 İsteyenlere 14 Ay İleriye Gün Veriliyor!Böyle olmasını herkes bekliyordu. Bir markanın yeniden doğması, kompakt bir yapı altında verilmesi fitili ateşleyen neden oldu. Alpine yetkililerinden Sebastien Erphelin, tanıtımının yapılmasından çok kısa süreler sonra 5.000 adet sipariş alındığını söyledi.

İsteyenlerden şu anda ön depozito alınıyor. Ve müşteriler araçlarına ancak 14 ay sonra kavuşabilecek. 3 pakette çıkacak Alpine A11o’da Pure, Legend ve Premiere versiyonları olacak.

Fransız Spor Arabaya Almanya ve İngiltere’den Yoğun İlgi Var!

Fransız Spor Arabaya Almanya ve İngiltere'den Yoğun İlgi Var!Fabrikadaki üretim durumundan da bilgiler verildi. Günlük A110’dan 15 adet yapılabildiği söylendi. Keza bu rakam az  ve yetkililerin bunu 20‘ye çıkarması bekleniyor. O zaman ön sipariş verenlerin bekleme süreleri de geriye çekilmiş olacak.

Porsche’yi andıran karoser yapısı sanırız insanları en çok cezbeden yanı olmuş. Kaputunun altına verilen 1.8L turbo besleme motor, 252 ps güç ve 320 tork üretebiliyor. 1 tondan biraz ağır olan A110, 4.5 saniyede 100’e kalmış yapabiliyor.

Hafif, dinamik, hızlı ve güzel yapılı bir aracın siparişlere zorlanması normal. Bakalım Alpine A110’nun üretim ve satış süreci nasıl ilerleyecek…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum