Yatırım yapmaya başla!

Alfa Romeo’nun Fütüristik SUV Yorumu Müthiş Gözüküyor!

Alfa Romeo'dan gelen dijital araç konsepti ile geleceğin marka içerisinde nasıl şekilleneceği anlatılıyor!
Alfa Romeo’nun Fütüristik SUV Yorumu Müthiş Gözüküyor!

Alfa’dan klasik bir yapının izlerinden gidilerek, geleceği yansıtan bir 4×4 tasarımı geldi. İtalyan temsilcisi, tarihine yakışır şekilde üstün araçlar yapmaya tüm gücüyle devam ediyor. Sınıflardaki rekabetçi ve hırçın davranışları onu, Stelvio gibi SUV modelini pist birinciliklerine taşıdı. Farkettiğimiz bir şeyde yeni yüz, yeni tasarım adı altında tasarlanan araçların hem retro stillerde hem de bir öfke havasında.

Alfa Romeo’nun eski klasik havasının çağa uydurulmuş şeklini görmekteyiz. Freccia Concept‘e klasik Alfa çizgilerinin modernleştirme operasyonu da demek mümkün. İtalyan şirket tarafından gönderilen bu çizimler bizlere neler anlatmak istiyormuş beraberce bakalım!

Freccia’nın duruş biçiminden onun Alfa ruhu beslediğini söylemek mümkün.

Yapılma amacı ve düşüncesi nedir diye baktığımızda; İtalyan temsilcinin gelecekte 4×4 elektrikli araçlarında hangi dizaynı kullanacağını söylüyor. Çizgi halideki Led aydınlatma düzeneği, fütüristikliğin başlangıcı sayılabilir.

Freccia Concept’te geleneksel parçaların dışında bir ilerleme görüyoruz.

Gümüş bir ok gibi duran araç karoseri, kompakt elektrikli otonom bir aracın ilk başlangıcı gibi duruyor. İki kişilik bir kabin genişliğinde duran iç mekanda, dijital havanın çok olacağı izlenimi var.

Alfa Romeo Freccia Concept’in keskin hatları kesintisiz şekilde arkaya kadar uzatılıyor.

Kavramın yan kısımlarında üç adet kalın, kıvrımlı ve keskin yarıklar, penceresiz tasarımın kokpit hava kanalları mı bilemiyoruz. Aynalı duran arka kısım, rezistans tarzı Led stoplarla çevrilmiş. Araziye yatkın bir tipte duran Freccia Concept’in en yakın çıkışını 2030 yılında beklemeliyiz.

Alfa Romeo, geleceğe dair genetik yapısının hangi yönde değişiceğini, teknolojik unsurlarını nelerin içerisinde sunacağını ve en önemlisi bazı geleneksel parçaların halen daha yok olmadığını bizlere aktarmış oldu. İtalyan Alfa Romeo’nun dijital araç çizimlerine karşı siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum