Yatırım yapmaya başla!

Range Rover SV’nin “Convertible” Olayı Sizce Nasıl Olurdu?

Tasarımcı Aksyonov Nikita tarafından ele alınan bu Range Rover, dünyanın ilk cabrio SUV olmaya aday.!
Range Rover SV’nin “Convertible” Olayı Sizce Nasıl Olurdu?

Her sektörde olduğu gibi otomotivde de bazı zamanlar durmak tehlikelidir. Yıllar boyunca aynı yapıda aynı özellikte bir yere kadar gidebilirsiniz. İnsanlara verecek yeni sunumlarınız yoksa aşağı trende mahkumsunuz. Neyseki Land Rover grubunun anlattıklarımızla bir alakası yok. En azından senede bir kere de olsa hayret edeceğimiz çalışmalar yapıyor. Şu anda gördüğünüz sadece bir render olabilir!

İngiliz grup bundan önce çatısız SUV için heyecanlı girişimlerde bulunmuştu. Hamann’nın da ele aldığı Evoque Convertible‘a baktığınızda ne demek isteyeceğimizi anlayacaksınız. 4×4 yapıda cabrio ve bu sefer biraz daha büyük!

Bazı durumlara gerçekten alışılması gerekiyor.

Devasa bir yapısının birden bire sıkıştırılıp “rar” lanmasına gözümüzün alışması gerekiyor. Şimdi bu aracın çıkma ihtimalinin olmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Range Rover SV Coupe diye özel bir versiyon çıkartılmıştı. En büyük SUV’u tek kapıya düşüren, aynı aracı istediği gibi tavansızda düşünebilir.

Olursa da öyle sıradan olmayan, premiumun “eşittiri” olan bir araca yapılacak. O yüzden dengelerin çok iyi olacağına emin olabilirsiniz.

Peki Aksyonov Nikita’nın üstünü açtığı Range Rover’a talep olur mu?

Sınırlı sayı üretim yeni nesil SV Coupe’nin 333 bin dolar fiyatından yüksek olursa şimdiden bir kaç taneden fazla satamayacağını söyleyebilirim. Çıktığını varsayalım! O zamanda Land Rover kocaman harflerle “dünyanın ilk lüks kompakt SUV cabriosu” yazısını tesis duvarına yazabilir.

Fikrin, bence olmayan bir düşünce tarzında geliştiği için iyi olabileceğini düşünüyorum. Gücü 500 beygirleri geçen üstü açık dev bir SUV’da yolculuk etmek baya bir karizma olabilir. Üstüne SV Coupe’de olduğu gibi “sınırlı” ibaresi getirilirse işte o zaman alacak kişiler bunun tadını daha fazla çıkartacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum