Yatırım yapmaya başla!

Motorine Yarından Geçerli Olmak Üzere Büyük Zam Geliyor!

27 Eylül 2017 tarihinden itibaren motorin fiyatlarına yine zam geliyor. İşte detaylar...
Motorine Yarından Geçerli Olmak Üzere Büyük Zam Geliyor!

Günümüz petrol fiyatlarının ne düzeyde olduğunu söylememize gerek yok! Kısaca her şey almış başını gidiyor. Özellikle dünyada, büyük ülkelerin bir birleri ile olan atışmaları tüm piyasa dengesini bozuyor. Çıkan sorunların başını tabi ki petrol ve petrol ürünleri çekiyor.

Ağustos ayından Eylül ayına kadar geçen süreçte hatırlarsanız 3 kere benzin fiyatlarına zam gelmişti. Şu andaki özellikle motorin fiyatları, 2016 yılına göre baktığımızda inanılmaz bir artışın olduğunu görüyoruz. Petrol ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS) 27 Eylül 2017 tarihinden itibaren motorine yönelik yapılacak zam haberini duyurdu.

Ortalama 4.63-4.66 fiyatları arasında seyreden motorin, yarından itibaren 13 kuruş zam ile birlikte 4.76 seviyelerine gelecek.

13 kurus zam

Gelen 13 kuruşluk zam ile şehirlere göre fiyatlandırmada farklılıklar olabilir.

27 eylül 2017 motorine zam

Gelen bu yeni zamdan sonra halkın tepkisi ne olur bilemiyoruz. Benzinin 5.27‘lik fiyat aralığına bakarsak, motorinle olan fiyat farkı gittikçe daralıyor.

Acaba neden? Sorusunu sürekli aklımızdan geçirsekte yine de bir cevap bulamıyoruz. Varil fiyatları son düzenlemelere göre düşüş yaşarken bize neden yansımıyor! Yine bilmediğimiz bir soru..

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum