Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin Lagonda SUV EV Olarak 2021 Yılında Geliyor!

Aston Martin'in yeniden canlandırılan aracı Lagonda, 2021 yılında EV SUV dünyasına katılıyor!
Aston Martin Lagonda SUV EV Olarak 2021 Yılında Geliyor!

Eski zamanların tarifsiz otomobili Lagonda‘nın canlandırılması farklı şekilde gündeme getirildi. Tarihin tozlu defterlerini yeniden karıştırılmaya başlanması, şirketin Lagonda üzerine olan hayal çerçevesini genişletmiş. Mart ayında 21. yy yapısıyla gösterilen lüks araç, bu sefer bazı ilklerle gelecek gibi duruyor. 80’li yılların uzun burunlu, o tarihler için fazla olan teknolojisi, sedan bir karoser içerisindeydi. Gel gelelim şirket olayı farklı boyutlara taşıyarak Lagonda’yı SUV olarak piyasaya çıkarmak istiyor.

Cenevre sunumlarına göz gezdirdiğimiz zaman yapının olabildiğince geniş tutulup hangi yöne istenirse kaydırılacak gibi duruyordu. Ve Aston Martin cephesinden gelen son habere göre de 2021 yılında dünyanın ilk en lüks emisyonsuz SUV modeli olacak.

CEO Dr. Andy Palmer İddialı Sözler Söyledi!

Aston Martin Lagonda SUV AracıPalmer, “Otomobil tarihinin en ikonik isimlerinden birini yeniden canlandırırken benzersiz bir fırsat yarattık. Lagonda, 20. yüzyıl yaklaşımını bir kenara atmamıza ve bunun 21. yüzyılın talep ve arzularına göre araba tasarlamamıza izin veren bir tanesi. Tamamı elektrikli SUV, türünün ilk örneği, teknolojik ve stil sahibi yüksek performanslı 4×4 olacak.” şeklinde açıklama yaptı.

Görünen o ki Lagonda, bilindik geleneksel bir 4×4 örneği olamayacak. Sedanın dönüşümünden sonra lüks aracın bu sefer, tarihe farklı bir halde damga vuracağı belli. Ayrıntıları cesurca ve üzerine aldığı slim çizgideki parçaları, SUV’ların kesinlikle en heyecanlısı olacak. Aynı klasmanda Maserati’nin gösterdiği Alfieri EV spor otomobilin de her an 4×4 bir araç olarak çevrilişini görebiliriz. Bakalım marka için zaman neyi gösterecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum