Yatırım yapmaya başla!

Jeep Gladiator’un İlk Off Road Yeteklerinin ve Özelliklerinin Tanıtıldığı Video Yayınlandı!ABD’li müşteriler artık Jeep Gladiator‘u beklemeyecekler. 2020 model, Wrangler alt yapılı kamyonetler Nisan ayından itibaren satılmaya başlanacak. Ondan öncesinde övgüyle bahsedilen arazi yeteneklerini merak edenler için detaylı bir video çekilmiş. Teknik ve donanım bilgilerinin bir kısmı bu zamana kadar saklansa da bugünden itibaren Jeep, dünyayla paylaşacak.

The Fast Lane Truck adlı bir kanalın hazırladığı Gladiator programında, uzun dingil açıklığına sahip aracın kötü yol şartlarında neler yapılabildiğine bakılmış. İsmini tüm 4×4 araçlara aşılayan Jeep’in yeni pick-up modeline taktığı aks ve sağlam alt yapısını hakkında konuşuluyor.

Çoğu sınıf aracında göremeyeceğimiz diferansiyel kilitleri ve farklı sürüş modları, havalı kamyonetin yol karakterini belirliyor. Öncesinde yapılan Rampa Seyahat Endeksi (RTI) puanlamasında 623 verilmiş. İkinci sırada Toyota Tacoma TRD Pro 492 RTI, Chevrolet Coloradı ZR2 ise üçüncü sıraya 489 RTı puanıyla yerleşmiş.

Dikkat ederseniz özellikle kayalık alanlardan geçirilerek, parça bileşenlerinin sağlamlığından söz edilmiş. Özel çekiş sistemleri ve lastikleriyle balçık kıvamlı çamur zeminlerinde de sıkıntısız ilerlenebilmesi vurgulanmış.

Çıkarılabilir tavan ve bagajıyla, bukalemum gibi her durumda dönüşebilirliği de anlatılmış. Videonun ortasında gördüğünüz farklı makina üzerinde ne yaptıklarını merak ediyorsanız, aksların gücü ve kırılmazlığının ispatı yapılmış.

1940’lardan gelen ve artık Jeep’e yerleşmiş tasarım tipiyle Gladiator bir kez daha beğenimizi kazandı. Gövdesi geniş bir araç olsa da insanların istediği gibi bir anda gökyüzü ve doğa ile iç içe olmasına olanak sağlıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum