Yatırım yapmaya başla!

BMW 8 Serisi’nin En Güçlüsü M8’e Dair İlk Görseller Geldi!

Spor otomobil tarihinde her kesimin gönlüne yer etmiş 8 Serisi'nin en üst basamağındaki M8'in görselleri sızdırıldı.
BMW 8 Serisi’nin En Güçlüsü M8’e Dair İlk Görseller Geldi!

Hiç beklenmedik bir anda BMW’nin iyice yıllandırıldıktan sonra planladığı M8‘e dair ilk görüntüler geldi. Bu araca göre alt, normal segmente göre çok üstte olan türevlerinin lansmanları bitmiş, üretim süreçlerine başlanmıştı. 8 Serisi Cabriolet’in üzerinden kalkan peleriniyle sırada, serinin en güçlü versiyonunun çıkışı kalmıştı.

Heyecanlı sürecin ardından GermanCarForum‘dan gelen M8 görselleri muhteşemliği gözler önüne serdi.  Daha öncesinden M8 dijitalleştirmesini sizlere göstermiştik. Şimdi, sizlerle BMW’nin en güçlüsü olacak aracında neler düşünülmüş onlara bakalım.

Mavi renkle karşımıza çıkan M8’in ekstra parçaları fark ediliyor.

İşin aslı normal bir 850i xDrive‘ın verdiği çoşkunun çok da fazlasını vermedi M8. Elbette revize edilen kısımları olmuş. Parlak piano black ızgarayla sahne alan spor aracın, far ve içeriğinde bir değişim yapılmamış. Karbon fiber parça kullanımlarına dair M8 badging özellikli havalandırmaları, ön çamurluklarda görebiliyoruz.

Ön yüzde M5 ve M5 Competition ayrımlarının bir benzerine bakıyoruz. Abartılmayan bir lip ve üç hava girişli tampon köşelerine verilen karbon parçalardan dolayı M8 Competetion’da sadeliği seçiyor.

BMW’nin jant stillerinde , farklı desenlere yelken açtığı fark ediliyor.

Kupa üzerinde konumlandırılan jantlar 20 inç büyüklüğünde ve bolca yıldız desene sahip. Asi gencimizin siyah yan aynaları ve estetikliği düşünülerek oluşturulmuş bir alt eteklere sahip. Arkaya doğru gittiğimizde ön tamponda olduğu gibi arka tamponun da ufak dokunuşlarla revizesini görmekteyiz.

Benzersiz duran difüzörün üzerinde gerçek bir gücün kendinde olduğunu söyleyen bir dört çıkış egzozlar arka kısımda yerini almış. Yukarıya doğru çıktığımızda rüzgarlığa dair “kocaman DTM 1 metrelik bir karbona sığdırılmış” diyesimiz geliyor.

Kaputun altında M5 Competition’dan gelecek bir motorun hayali kuruluyor.

Ama öyle düşüneneler yanılıyor. Evet, M5 Competetion’un 4.4L V8 motoru olabilir ancak 625 ps’lik gücünden fazlası olacak. Önceden BMW patronu Frank van Meel’in sözlerine tekrarlayacak olursak, “M8, model yelpazemizin en üstünde yer alacak.” demesi spor otomobilin en azından 680 ps‘lere kadar gelmesini bekliyoruz.

8 ileri otomatik şanzımanla aktarımlar yapılacak. Ancak Dört tekerlekten çekiş olanağı ile birlikte M8’in tahmini olarak 3.1 saniyede 0’dan 100 km’ye çıkabileceğini düşünüyoruz. Sevgili Paratic.com okuyucuları, BMW 8 Serisi’nin hızlı ve güçlü tipi M8 hakkında söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Lansmanıyla birlikte sizlere eksik kalan bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum