Yatırım yapmaya başla!

2019 Bentley Continental GT’nin W12 Motoruyla Yapılan Hız Denemesi!Üst düzey bir spor araba düşünün! Bu, hem hızlı hem de lüks olsun. Adını bulmak zor değil! Bunları karşılayan nadir firmalardan olan Bentley ve modeli Continental, adını son zamanlarda pek telafuz etmediğimiz W12 motoruyla hızlandırılıyor.

Ne yazıktır ki dünyamız artık turbo besleme ve elektrikli motorların istilasına uğramış vaziyette. Büyük kütleli premium aracımızı, 6.0L hacimli W12 bir motor besliyor. 626 ps ile hareket den model, Porsche PDK 8 ileri otomatik şanzımanla donatılmış.

Testi gerçekleştiren AutoTopNL‘yi artık yakınen tanıyorsunuz. En son Golf 7.5 R’ın limitleri zorladığını görmüştük. Bentley’in de direksiyonuna geçen ekip pilotu, launch control devredeyken, kalkış denemesini yapıyor.

Aracın firması tarafından verilen gerçek teknik verilerinde kalkış süresi 3.7 saniye. Ancak testte 4 saniye çıkıyor.

11 saniyede 0-400 metre aralığını geçen Continental GT, ibresini 329 km/h‘ye kadar getirmeyi bildi. İngiliz aracın Alman himayesindeki gelişimi son derece iyi. Kaputunun altında halen daha W12 silindiri taşıması da güzel bir şey.

O yüzden zaten 200 km’li hızlardan 300 km’li hızlara rahatlıkla gelebiliyor. AutoTopNL’nin gerçekleştirdiği bu test için heyacanlandıran bir video olmuş yorumunu yapabiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum