Yatırım yapmaya başla!

2019 Toyota RAV4’e Modellista ve TRD Ekibinden Çılgın Biçimler!

Toyota, araç süslemelerini çok seven halkı için TRD ve Modellista'yı görevlendirerek 2019 RAV4'e özel parçalar ürettiler!
2019 Toyota RAV4’e Modellista ve TRD Ekibinden Çılgın Biçimler!

Kompakt SUV sınıfını ortaya çıkartan RAV4, 2019 yeni nesliyle gösterilmişti. FT-AC konseptiyle ilk olarak belirgin şekilleri gösterilen 4×4’ün, markasının önceki jenerasyona göre ne kadar özenle hareket ettiğine şahit olmuştuk. Daha tok ve kaslı bir yapıda sergilenen RAV4, Japonya pazarı için inanılmaz havalı tipleri hazırlanmış.

Toyota’nın emriyle TRD biriminden ve Modellista’dan SUV için insanların severek tercih edecekleri kitler ve performans parçaları yapılması istenmiş. Yakışıklı bir duruşu olan RAV4, film starı olacak ahenke ulaştırılmış.

Fabrika onaylı parçalar farklı müşterilere göre sınıflandırılmış.

“Field Monster” ve “Street Monster”, iki gruba ayrılan parçalar, sportif modifiye şeklinde sunulurken, bazı agresif parçalarla arazide farklı gözükmeniz sağlanacak. Keza açık hava canavarı ve sokak canavarı isimleri bu yansıtıyor.

RAV4’ü Field Monseter olarak tercih edenler SUV’un zarif görüntüsünde büyük oynamalar yapmış olacaksınız.

Birinci Field Monster adımında, TRD logolu off road eklemleri var. Ön tampon difüzörü farklılaştırılıp, üst kısma küçük kare LED’ler yerleştirilmiş. Etrafında da sert plastik kapakların hakimiyeti söz konusu.

Modellista, daha caddeci bir tavırla hareket etmiş.

Off road çıkışları olsa da TRD’de biraz daha bunu belirginleştirmiş. Şehir RAV’ünde 20 inç türbin jantlarla beraber çamurluk kemerleri, ön tampon ekleri, marşpiyel aksamlarıyla “Street Monster” tamamlanmış. Ayrıca süspansiyon müdahalesi ile SUV, 121 mm zemin yüksekliği düşürülmüş.

RAV4’ün tüm yönlerinde gösterilecek farklı dokunuşlar yapılmış.

Kapı kolları, tavan port-sepet, egzoz çıkışları, 17 inç arazi lastikleri, arka tampon difüzörü, bazı noktalardaki logolarla Urban Solid Strider ve arazi odaklı Jaos ile Japon müşteriler kendi pazarlarına özel olarak, RA4’ün en seksi halleriyle satın alabilecekler.

Yine bir JDM mantığı aracı sizlerle paylaşmış olduk. Ülkemizde canlı şekilde yeni RAV4’ü görmesek de TRD ve Modellista hallerinin olmasını dilerdik. Toyota, kitlerin fiyatından söz etmedi. İstediğiniz gibi sadece cadde ve sadece arazi şekillerinde alabileceğiniz ilk kompakt 4×4’ün havalı gövde çalışmalarını nasıl buldunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum