Yatırım yapmaya başla!

2019 Nissan Altima’ya AWD ile Gelen 2.0 Turbo Ünite Desteği!

Nissan'ın üst klasman sedanı Altima, V tasarım diliyle oldukça şık ve asi gözüküyor.
2019 Nissan Altima’ya AWD ile Gelen 2.0 Turbo Ünite Desteği!

Birinci neslinin yapımına 1992 yılında başlanan Altima’nın oldukça vahşi duran 2019 model yılı yüzü gösterildi. New York Otomobil Fuarı’na Altima ile gelen Nissan, V-Motion tasarım dilini yeni sedan modeline de uygulamış olduğunu gördük. Geçen sene podyum arkadaşı Maxima’nın makyajlı halini görmüştük. Aslında Altima için yapılan tasarım anlayışını, kendinden önceki modellerin toparlanışı olarak görebilmek mümkün.

Aktarma organlarına dikkat çekmeye çalışan Nissan, modelinin güç üniteleri ile beraber sınıf içerisindeki dikkat çekme potansiyelini artırmış oldu. Önemli unsurlardan olan güvenlik teknolojileri de fazlasıyla Altima için hazırlanmış.

Makyajı dış karoser yapısında hissedebiliyorsunuz.

Far yapısı tamamen değiştirilip, daha kızgın bakışlar altında yeniden tasarlanmış. Kaput üzerine taşan çıkıntılı kısımlar kaldırılmış.

V-Motion tasarım dili ızgara da biraz daha fazla kendini belli ediyor.

Izgaranın tamponla birleştirilen kısmında “V” yapısını görebilirsiniz. 3D şekilde dikkat çekici duruşu, krom detayların da eklenmesiyle aracı olduğundan daha atak göstermiş.

Yeni nesil Toyota Camry’nin arkadaşı Altima’da yan duruş biçimi göze çarpıyor.

Önceki neslinden gelen güzel duran profil yapısından bir şey kaybetmemiş.

Yalnız burun kısmındaki değişimler ve yeni stillere sahip jantları daha belirgin.

Altima’nın arka far yapısının içerik kısmı farklılaştırılmış.

Daha karartılı tutulan stop farlar, köşelerden daha sivri çıkılmış. Son haliyle Camry’e biraz daha benzemiş olduğunu altını çizerek belirtmek isterim.

Şimdi daha iyi anladık ki iç mekanlar son nesil araçlarda artık aynı olacak!

Eskisine göre Altima’nın kokpiti ceviz rengi kaplamalarla daha ağır duruyor. Yenilen direksiyon simidi 3 kollu haliyle sportifleştirilmiş. Sağa kısma doğru gittiğimizde multi medya ekranın yerinin üst kısımda olduğunu görüyoruz.

Üst kısma alınan ekranın bağlantı özellikleri de çoğaltılmış.

8″ büyüklüğe sahip Nissan Connect SM ekranda Apple CarPlay ve Android Auto bağlantıları eklenmiş.

Yeni Altima’da yüksek güvenlik paketleri her daim sizi koruyacak.

Yaya algılama, otomatik frenleme, şeritten ayrılma uyarısı, radar tabanlı kör nokta uyarısı, arka çapraz trafik uyarıcısı ve yarın otonom sürüşlerinde olacağı bildirildi.

Platinum VC – Turbo devreye alındı.

5.6 milyon adet satılan Altima için 3.5L motor kenara alınarak 2.0L 248 beygirlik ünite getirilmiş. Ayrıca AWD 4 teker çekiş sistemiyle daha sağlam karaktere kavuşturulmuş.

Güncelleme kısmı sağlam tutulan Altima’nın hem iç hem de dış görünümde istenileni fazlasıyla vermiş. Motor kısmının hacim değişikliği operasyonunda daha düşük hacimde sunulan güçler tatmin etmeye yeter!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum