Yatırım yapmaya başla!

2019 Mercedes-AMG GT 4 Door’un Başarılı Geyik Testi!Geyik, yani slalom testlerinin başarılı kanalı km77, tamamen yeni Mercedes-AMG 4′ün denge testlerini gerçekleştirdi. Videoda testi gerçekleştiren pilotların başlarda aracın tepkisinin nasıl olacağını kestirememişler. Moon testin giriş hızı 75 km/h olarak belirlenmiş.

Seyrettiğimiz anlardaki dubanın atılması, sürücü hatası olarak gösterilmiş. Zira aracın objeyle arasındaki mesafe hesaplanamamış. Bu, 77 km/h süratte gerçekleşti. Hızı biraz daha yükseltilen Mercedes-AMG GT 4, bu sefer 80 km/h ile geyik pistine hareket etti.

Marka ismi ve araç kalıplarından zaten denge unsurunu bünyesinde çok iyi barındırdığını bizler hissedebiliyoruz. km77’de çeviklik konusuna katılıyor. 80 km/h’ın yorumlarına; hassas olan direksiyonun, sürücünün aracı istediği gibi yönlendirebildiği ve arka aksın dönüşlerini daha hızlı tamamlamasına yardımcı olduğunu söylendi.

Özellikle bu premium sedan GT’de fark edilen bir şeyde otomobil ESC sisteminin çok hassas çalıştığı. Denge kontrol ünitesinin yerinde verdiği tepkilerle dönüş olsa bile Mercedes’in hızını koruyabildiği aktarıldı.

Yola göre ayarlı olan sürüş modlarından, Sport Mode ile test gerçekleştirilmiş. Testin devamında ibresini yükselten sürücü 82 km/h’ye çıktı ve kusursuz dönüş yapmaya sadece birkaç santim kalmıştı. Bu kısımda yine Spor Mode hakimiyetinde gerçekleştirilmiş.

km77 kanalı konu hakkında; yaptıkları testin sürat bakımından daha da üst seviyelerde seyredilebileceği ancak amaçlarının ani tepkilerde aracın ne kadar güvenli tepki verdiğine baktıklarını söylediler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum