Yatırım yapmaya başla!

2019 Focus’un Gösterimi Öncesinde Verilen Son Ayrıntıları!

Focus'un son nesline dair en net görselleri sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise diğer kısımlarına dair kısa bir teaserı paylaşıyoruz!
2019 Focus’un Gösterimi Öncesinde Verilen Son Ayrıntıları!

Ford’un C segmentini temsil etmesi için 1998 yılında gösterilen Focus, bu aralar 4. neslinin hazırlıklarıyla meşgul. Focus’un Kompakt yapısıyla küresel olarak satışlarının çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Şirketi, bir dizi sınıflar arasında göze batacak özelliklerle aracını her zaman ön plana çıkarmıştır.

Belli aralıklarla Focus hakkında çıkan önemli ayrıntılardan sizlere söz etmiştik. Yeni nesilde yapının rakiplerine odaklı biçimlendirildiğini gördük. Ufak kesitleri gösterilse de hangi kısma daha çok çalışıldığı belli oluyor. Parçaların yerleşimleri 3. nesli andıracak olsa da çok farklı bir Ford C yapısı bizi bekliyor.

Focus’un Portekiz’de yapılan dış çekimleri sırasında birisinin çektiği korsan resmini görmüştük.

Sanırım yeni neslinin en çekici tarafı far yapısına verilen güzel duruşlar olabilir. Teaserda dikkat ettiğimiz kadarıyla farların kare matrix tip mercek ve ortasından geçen full Led aydınlatmaları var.

Yukarıdaki resme baktığımızda, bunun üst donanımlı olma ihtimali yüksek.

ST Line donanım seviyesi olabilir çünkü jantlara ve ek parçalara bakıldığında orayı işaret ediyor.

Arka stoplar büyütülerek, etraf çizgileri tamamiyle değiştirilmiş.

Arka aydınlatma kısmının tam içeriğini göremiyoruz ancak yapısının büyütüldüğü açıkça gözüküyor. Diğer kısımlarda yapılan rezervlerde model isminin bagaja büyük puntolarla yazıldığını gördük.

Radikal değişimlerin iç mekan yapısında olmasını bekliyoruz. Güvenlik donanımlarında da sınıf üstü özellikler bekleniyor. Yine de yeni kasa yapısıyla gelen Auris‘in daha çekici hatlara sahip olduğunu söylemek istiyorum.

Toyota’nın TNGA platformuyla ele alınan son modellerin daha hissiyatlı görüyorum. Tabi Focus’un tam yapısını görmeden peşin olarak da konuşuyor olabilirim. Ford’un Koreli üretici stillerinden gittiği de biraz da olsa anlaşılıyor! Her şeyi daha net görmek için 10 Nisan gününü bekleyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum