Yatırım yapmaya başla!

2019 BMW X5 M’e Dair İlk Tasarım Aksyonov Nikita’dan Geldi!

Yeni tanıtımı yapılan BMW'nin sportif SUV'u X5'e Aksyonov Nikita'dan M versiyon tasarımı geldi!
2019 BMW X5 M’e Dair İlk Tasarım Aksyonov Nikita’dan Geldi!

Dördüncü nesil X5’in tanıtımı gerçekleşmiş ve büyüyen parçalarıyla görmüştük. Kabuğundan daha çok yeni çıkmasına rağmen gece uyumadan onun en hızlı versiyonu için çalışılmış. Bu tip, daha olmayan tasarımları çizmekle de tabiki Rus Aksyonov Nikita görevli! X5’in özel çıkartmasının yine kendi gözünden yorumlayan Nikita, çok dumanlı bir ortam oluşturmuş.

Gönderilen çizimlerin en güzel yanı da modelleri zamanından önce görüyor olmamız. Mesela Maybach’ın GLS SUV‘u daha ortada yokken Aksyonov bizlere bir kaç karalama yapmıştı.

Yeni X5 M Nikita Yorumu!

Yeni X5 M'e Nikita YorumuYüksek performans modelinin lazerleştirlen farları ve M Departman renklerini taşıyan tamponu, iç kanatçık yapısıyla yırtıcı duruyor.

Eskisine nazaran daha geniş tutulan krom ızgara da dönüşümle beraber siyah olmuş. Dikilen karbon önlüğündeki tampon lipleri de hızlı bir araç olduğunu belli etmiş.

M Ruhu Her Açıdan X5’e Verilmiş

M Ruhu Her Açıdan X5'e VerilmişProfil süsleme ve dizayn kısımlarında da takım parçalar kullanılmış. Değişen marşpiyel ekleri, yine M Dizayn renkleriyle süslenmiş. Gerçekte olur mu bilemeyiz ama Nikita tavan kısmını da karbon tercih etmiş.

X5 M’in arka kısmında balık sırtı antenin konumlandırıldığı karbon rüzgarlık dikkat çekiyor. Stop far çerçevelerinde de karartmaya gidilmiş. Çıkıntılı duran difüzöre, kare çift çıkışlı egzoz yerleştirilmiş. Egzozları 4 kısımda düşünüp biraz açı verilseydi daha iyi olacağını düşünüyorum!

CLAR Mimarisi ile Üretilecek X5 M Daha Hafif Olacak

CLAR Mimarisi ile Üretilecek X5 M Daha Hafif Olacak2019 BMW X5’i sizlere anlatırken eski kasasına göre boyutlarında artış olduğunu söylemiştim. Haliyle genişleme M versiyon için de geçerli olacak. BMW bu sefer Porsche Cayenne Turbo karşısına X5’i 600 beygir üreten 4.4L V8 ile çıkartacak. Tahmin edilen kalkış süresi ise 4 saniye altı…

Resmi bir çıkış tarihi verilmese de X5 M’in bu sene sonuna doğru tanıtımının yapılması bekleniyor. Belki de 2018 Paris Otomobil Fuarı‘na yetiştirilir! Son olarak  Aksyonov Nikita’yı tebrik ediyoruz. Ve ayrıntıları bir kez daha herkesten daha iyi gördüğünü X5 M ile de ispatlamış oluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum