Yatırım yapmaya başla!

Objektiflere Yakalanan 2019 BMW 3 Serisinin Kokpiti Dikkat Çekiyor!

BMW'nin omurgası 3 Serisi'nin 2019 yılında G20 koduyla çıkış yapacak karoserine dair ilk görseller geldi!
Objektiflere Yakalanan 2019 BMW 3 Serisinin Kokpiti Dikkat Çekiyor!

Eskiden markalar alt veya üst model farketmeksizin birbirleri arasında grafik geçişlerini en iyi yansıtacak halde sunumlarını yapıyorlardı. Bir Mercedes S Serisi’ne baktığımızda, küçük yansıması olarak E Serisi’ni görebiliyorduk. Günümüze geldiğimizde de olayın tamamen aynılaştırıldığını izlemekteyiz. Hele ki Audi modellerinin ön bakışlarından en üst mü en alt mı seçmesi oldukça çok zor olmaya başlamıştı.

BMW tarafına geldiğimizde de aynı durum söz konusu. Büyük kardeşleri 5 ve 7 Serisi’nin izinden takip eden 3 Serisi’nin, casus görüntülerde özellikle arka grafik yapısının kapsamlı değiştiğini düşünüyoruz.

Yoğun şekilde sarılmayan vücut hatlarından 3’ün şimdiden nasıl geleceğini tahmin ediyoruz.

Far tasarımının yapılış tarzı 5’lerin kalıbından çıktığı söylenebilir. Önden bakıldığında kaputun aşağıya indiriliş açısına kadar benzerlikler taşıyor.

Yani yine Bavyeralı üretici kafaları karıştıracak tasarımlarıyla bizlere yeni serisini gösterecek.

BMW 3’ün arka tasarımı öne göre daha fazla değişime maruz bırakılmış olabilir.

Araç üzerinde kamuflaj olduğu için varsayımlarla konuşmak zorundayız. Carcoops‘ta yayınlanan resimlerde stopların Led ayrıntılarının fazlalaştırıldığını ve eskisinden daha büyük olduğunu görüyoruz.

Çift egzozla tamamlanan tamponda ise zebra giydirilmesinden bir şey demek zor.

Karoser kısımlarında diğer modellerden aşina olsakta iç mekan daha fazla özelliklerle gelecek.

F30’dan sonra geçilecek G20‘de çekilen fotoğraflarda direksiyonun değiştiğini, üçgenin birleştiği kısım düğme ve fonksiyon tuş takımlarında da farklılaştırma görmekteyiz. Dijital gösterge panelinde stilleri sanallaştırılmış kadranlarla karşılaşabiliriz.

Orta göbek ve vites etrafında değişen tuş takımları var.

Start & Stop tuşunun yeri, vites topuzu tasarımı, 7.0 işletim sistemi iDrive yönetim butonu, klima kontrol ve havalandırma mazgallarının her birinin yeniden şekillenişi ile sezgisel kontrollerin 3 Serisi’nde olacağı söylendi.

Alman üretici ünite kısımlarında farklı hacimlerde iki hibrit motor getiriyor.

Ortada yine bir 3 silindir geçse de 316i ve 316d‘de umulan 1.5L. 6 silindir kısmına geçildiğinde 2.0 ve 3.0L motorların olacağı, 1.5 – 2.0L’lerin plug – in hibritle gelmesi bekleniyor. Üst kısımda BMW, 3.0L 360 hp’lik turbo destekli M340d xDrive ve 320 hp yine 3.0L M340i (arka ve dört çeker seçenekleriyle) hazırlanmış.

Amiral Gemisi M3’de 500 hp güçlerinde çıkacağı da notlar arasında. Resmi tanıtımı bu sene içerisinde gerçekleştirilebilir. Denilene göre de 2019 yılında kesinlikle yollara çıkarılacağı söylendi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum