Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

2019 Audi A1’in İlk Resmi Görselleri!

Audi'nin mini otomobili A1'in detaylarına ilişkin ilk resmi görselleri geldi. İşte detaylar...
2019 Audi A1’in İlk Resmi Görselleri!
Yorum

A1’e ait teaser günlerinden sonra nihayet çıkış yapısına dair ilk resmi detaylar gelmeye başladı. Audi’nin en küçük sınıf otomobili, yeni jenerasyon tipinde önemli farklarla çıkış yapacak. Bu süreçte ilk başta kokpitten detaylar verilmişti ve bilgi – eğlence ekranın iç mekanda nasıl duracağını görmüştük.

Orta konsola yerleştirilen yeni dokunmatik ekran diğer modelleri gibi üstte değil, alt kısımda konumlandırılmıştı. Önceden elimize ulaşan resimlerde far ve ızgaraya yaptığımız değişim tahminleri tutmuş gibi gözüküyor. Bakalım A1’deki değişiklikler neler!

A1’e bu sefer daha ciddi görünüm verilmiş.

Yeni Audi A1 2019 Ön Görünüm

Audi’nin A1 değişimi başarılı olmuş. Kaputun şekil ve detaylarına çok az bir müdahale olmuş. Üzerindeki belirgin çizgilerin gidiş şekli eskisiyle aynı sayılabilir.

Yeni far tasarımı küçük sınıf aracına daha fazla hareket kazandırmış.

Yeni Audi A1 2019 Farlar

Aralıklı, farklı şekillerdeki Led aydınlatmalar eskisine nazaran daha sportif duruyor. Ve far yapısına biraz daha sert bakışlar verilmiş.

Izgara üst sınıflarla aynı olsa da bir yerden ayrılmayı başarmış.

Yeni Audi A1 2019 Profil

Altıgen ızgaranın yeni yayınlanan teaser üzerinde böyle olacağının tahminini yapmıştık.

Petek havalandırmanın şekli güzel dururken, üst kısma verilen açıklıkla en azından bir yerlerde özel çalışmalar olduğunu anlamış olduk.

Audi A1’e yeni tip arka farlar verilmiş.

Yeni Audi A1 2019 Arka Görünüm

En başta yine A1’in farklı tavan renk kombinleriyle alınabileceğini söyleyelim. Dikkat çekici yeni nesil kasasında “L” tipi stop farlarla A1, daha ağır bir duruş verse de stil olarak BMW X4‘e yakın bir tarzda.

Audi kendine yakışan bir iç mekan tasarlamış.

Yeni Audi A1 2019 İç Mekan

Aslında yapısal olarak VW grup araçlarıyla benzerlik içerisinde. Özellikle yeni dokunmatik ekranın olduğu yer ve hafif eğimli duruşu, belli eden kısımlar arasında.

Araç içerisinde bazı öğelerin yerleri değiştirilmiş.

Yeni Audi A1 2019 Kokpit

Virtual Cockpit gösterge paneli ile sunulacak A1’de, parçalara verilen değişik renklerle kişiselleştirmeye açık olduğunu anlıyoruz.

A1, bulunduğu platformadan dolayı ölçüleri arttı.

Yeni Audi A1 2019 Arka Farlar

Teknik detaylarla ilgili açılanan bir şey olmadığı için sizlere onu daha sonra vereceğiz. Ölçü kısmında A1, kardeşi VW Polo gibi MQB platformunda üretileceği üzere genel ölçülerinde artış söz konusu.

Önümüzdeki günlerde yeni nesil A1’in resmi bir sunumu olacak ve Paris Auto Show prömiyerin ardından yıl sonunda caddelere çıkacak.

İlginizi Çekebilir :

Kia Harika Bir Kararla Proceed Shooting Brake’ye Üretim Onayını Verdi!

Genel olarak A1’in şekil değiştirmesini beğendik. Yeni kasasında sert bakışlar sunan A1, büyük abilerine en yakın grafiklerde dizayn edilmiş. Resmi tanıtımı ile de sizlere eksik kalan teknik ve motor verileri hakkında detaylı bilgileri sunacağız.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu