Yatırım yapmaya başla!

2019 Audi A1 Allroad’ın İlk Casus Fotoğrafları Geldi!

Yeni kasa yapısıyla gelen Audi A1'in şimdi de Allroad versiyonu hazırlanıyor!
2019 Audi A1 Allroad’ın İlk Casus Fotoğrafları Geldi!

Audi’nin mikro aracı A1 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda son jenerasyonuyla gösterilmişti. En küçük Audi olarak yollarda dolaşan hatchbackin bu sefer Allroad versiyonu hazırlanıyor. Alman markanın A4 ve A6 Allroad tiplerini biliriz. Wagon şekillerle çıkış yapan modellerin parçalarında, biraz daha agresifleştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Audi sınıfının en küçük wagonu Almanya Nürburgring pistindeki testleri sırasında yakalandı. Farklı asfalt koşullarına sahip “Yeşil Cehennem” A1 Allroad testlerinin de yapılacağı en iyi yer. Yarı kamufleli görsellerde yeni versiyonun farkları nelermiş bakalım.

İlk başta A1’in Allroad olduğu fark edilmiyor.

Biraz daha yakından bakılınca özgün dokunuşlar görülebiliyor. Far tasarımını, 2019 A1 modelinden tanıyoruz. Tamponun alt kısımlarında daha geniş hava kanalları bekliyoruz.

Izgara normalinden biraz daha büyümüş gibi duruyor. Ayrıca alt kısımda bir Allroad çıkartması olabilir.

Kamuflajlı yerleri takip ettiğimizde yine farklar ortaya çıkıyor.

Çamurluk kısımları olması gerektiği gibi biraz daha geniş tutulacak. Ve çamurluklara kemerler verilecek. Lastik seçenekleri de A1’den ayrı tutulabilir.

En çok merak edilen A1 Allroad’ın Quattro’ya sahip olup olmayacağı!

A1 Serisi’nin Quattro seçeneğini yaklaşan S1’de göreceğiz. O yüzden AWD adına bu mini Allroad’da nasıl bir politika izlenecek belli değil. Normalde olduğu gibi A1’in geniş versiyonunda da AWD olması gerekiyor. Ancak sonradan Q2 gibi bir aracın varlığı akla geliyor.

Motor kısımlarında bir değişimin veya özelleştirmenin olması beklenmiyor. 2019 model yılıyla gelecek standart seçeneklerle hareket edilecektir.

Yakından bakmayınca çok bir değişiklik olmadığının hissiyatını veren A1 Allroad, bizce üzerindeki kamuflaj kalktığı zaman tam olarak kendini belli edecek. Gelişmeler şimdilik bu kadar. Yeni Audi aracı hakkında elimize yeni bilgiler ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum