Yatırım yapmaya başla!

Lexus’tan Daha Uzun 2018 Lexus RX 350L!

Lexus, geniş ve fazla nüfuslu aileler için RX 350'nin Long tipiyle karşımıza çıkıyor.
Lexus’tan Daha Uzun 2018 Lexus RX 350L!

RX SUV, markasının ciddi bir şekilde off road yollarda anılmasını sağlayan aracıdır. 20 yıl önce sunulan proje ile birlikte özellikle Amerika toprakları üzerinde gücü her geçen zamanda arttı. Müşteri memnuniyetinde dünya geleneli yapılan anketlerde birincilikleri de olan Lexus, yine müşterilerinin bazı isteklerini karşılamış gibi gözüküyor. RX Serisini genişletme çalışmaları sonucunda 3. sıra koltukla birlikte “Long” ibaresi eklendi. Ve artı güncelleştirmeler eşliğinde.

Short yapısıyla arasında gözle görülür bir artış olduğu gözüküyor. Long RX’in yaklaşık olarak 11 cm daha uzun olduğu söylendi. İnsan taşıma kapasitesinin yanında yükleme alanlarında da daha çok eşya taşınabilecek.

RX 350L’de Lexus’un tarifsiz güzelliği ile çevrelendi.

Toyota grubunun keskin hatlara geçişiyle birlikte daha fazla insana hitap ettiğini söyleyebilirim. Yine de özünü unutmayarak Japon stil dokunuşlarını fark edebilirsiniz.

Lexus’la gelen yapılar hızlı şekilde segmentlere aktarıldı.

Parelel ızgara çubuklarının kademeli inişleri, tampon çizgileriyle, dönüşüme hazırlanan robot görüntüsü veriyor.

Mecburen, büyütmeyle birlikte yapısında değişimler yapılmış.

En net şekile yan kısma geçtiğimizde anlaşılıyor. Türbin jantlarının güzelliğini de es geçmeyerek; d sütunda cam kısmının devam şekilde uzatılması yapılmış.

O kısımdaki dönüşler bozulmamış. 3. sıra koltuğun her şekilde getirisi olmuş.

Long versiyonla yaşam alanı kalitesi de artırılmış oldu.

Tamamen zemine gömülüyor oluşu artan iç mekan yapısında da daha ferah ortam oluşmasına neden olmuş. Daha fazla diz mesafesi ile RX 350L, takım arkadaşı L. Cruiser Prado’ya iyice yaklaştırıldığını farkediyorum.

Bozulmayan bir kısımda RX 350’nin özel kabini.

Malzeme yapısının kaliteli duruşu, konforlu koltukları ve verilen dizaynlarla her klasmanın lüks yüzü oluyor.

Kaput altında değişim yapılmamış.

3.5L hacme sahip V6 motor, yine 290 beygirle hareket ederek, 8.1 saniyede kalkış süresi veriyor. Bu kısımda short versiyonun 7.9 saniyesinden biraz daha geride kalıyor. Bu kısımda level RX 350hL hibrit motor desteğiyle artmış olacak. Hem hız rakamları hem de yakıt ekonomisinde daha güzel sonuçlar alınacak.

AWD alt yapısı ile kısa yapıdan uzuna geçişin bedeli 1.400 dolar olarak belirlenmiş. Acura MDX’in en yakın rakibi olduğunu düşünürsek, 44.200 dolarlık fiyat etiketi normal olabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum