Yatırım yapmaya başla!

Arabacılar Buraya! 2017’de Paratic’te Yayınlanmış En Dikkat Çekici Otomobil Listeleri ve Galerileri

Bu yıl sizlere otomobil tarihleri, ünlülerin sahip olduğu arabalar ve en iyileri kapsayan içerikler paylaştık. İşte 2017'nin Paratic.com'da en çok paylaşım alan liste ve galerileri...
Arabacılar Buraya! 2017’de Paratic’te Yayınlanmış En Dikkat Çekici Otomobil Listeleri ve Galerileri

2018 yılına yaklaşırken, 2017 yılında neler olmuş neler bitmiş sizlere bir araya getirmeye çalıştık. 2017 yılının en çok paylaşım alan araba haberlerinden sonra simdi de otomobillerin o muhteşem tarihlerini anlattığımız galeri ve listelerle karşınıza geliyoruz. Eğer ki en popüler arabaların geçmişleri hakkında bilgi sahibi olamak ve tekrar hatırlamak isterseniz bu içeriğimize bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Öte yandan ünlülerin hangi arabalara sahip olduğu ve çeşitli markaların en özel müzelerini de burada göreceksiniz. O zaman 2017 yılı turumuzu hep beraber tamamlayalım…

1 Range Rover Fotoğrafları: İlk Üretiminden Son Modele Kadar Tarihsel Liste!

Range Rover’ın mücadele ile geçen tarihini, markanın bugünlere kadar nasıl yükselerek geldiğini anlamanız için sizlere böyle bir tarihsel galeri hazırlamıştık. SUV’ların en gözde serisinin tarihine aşağıdaki linkten bakabilirsiniz!

KAYNAK: https://paratic.com/range-rover-fotograflari/

2 2017 Yılının En Pahalı 10 Lüks Otomobili

2017 Yılının En Pahalı 10 Lüks OtomobiliBu senenin en lüks Amiral Gemi otomobillerini sergilediğimiz içeriğimiz, 236 paylaşım almıştır. Birbirinden lüks temsilcilerin olduğu bu listemizde sınıfında zirveyi oynayan sürpriz isimler de var.

KAYNAK: https://paratic.com/2017-yilinin-en-pahali-luks-otomobilleri/

3 Ford Transit Fotoğrafları: İlk Üretimden Son Modele Kadar Tarihsel Liste!

Ford Transit Fotoğrafları: İlk Üretimden Son Modele Kadar Tarihsel Liste!Günlük yaşatımızda her yükün altında gördüğümüz Ford Transit’i biliriz ancak bugünlere nasıl geldiği hakkında pek bir bilgeye sahip değildik. Transit tarihi galerimize bakarak taşımacılığın birinci isminin nasıl geliştiğine tanıklık edebilirsiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/ford-transit-fotograflari/

4 Dünyanın Farklı Ülkelerinin En İlginç ve Tuhaf Trafik Kuralları

Dünyada Ülkelere Göre Değişen En İlginç, Tuhaf Trafik Kuralları!Yaşadığımız ülkenin trafik kurallarına ilginç diyorsanız, bir de farklı ülkelerin koyduğu trafik kurallarına bakmanızı tavsiye ediyoruz. Ve bu listemiz 182 adet gibi büyük bir paylaşım almıştır.

KAYNAK: https://paratic.com/ulkelerin-ilginc-trafik-kurallari/

5 40 Yıldır Garajda Unutulan Ferrari Daytona’nın Değerini Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

40 Yıldır Garajda Unutulan Ferrari Daytona'nın Değerini Duyunca Çok Şaşıracaksınız!Bazen unutulan saat, vazo, kitap vs. şeylerin sonradan çıkarıldığını görmüşüzdür. Ancak bu galerimizde İtalyanların ünlü Daytona’sı 40 yıl bir garajda unutulmuş. Uzun süre hapis hayatı yaşasa bile durumu oldukça şaşırtıcı gelmişti.

KAYNAK: https://paratic.com/40-yil-garajda-unutulan-ferrari-daytona-365-gtb/

6 Tarihin Unuttuğu 10 Efsane Süper Spor Otomobil

Tarihin Unuttuğu Dünyanın En Hızlı ve Güçlü 9 Süper Spor Otomobili!Paratic.com’un en güzel listelerinden bir tanesi de budur. Çünkü zamanın hiper spor arabalarının bir çoğunu ya hafızamızdan silinmişti ya da onları hiç bilmiyorduk. Bu yüzdendir ki en özel olanları sizler için bir araya getirmiştik.

KAYNAK: https://paratic.com/unutulmus-efsane-super-spor-otomobiller/

7 Dünyanın En İlgi Çekici ve Kapsamlı Toyota Müzesi!

Japon markanın gerçekten hırsla geçen ve öğrenilmesi gereken bir tarihi var. Savaş yıllarından bu zamanlara kadar dünyanın en iyi otomobil markası olmak için çalışmıştır. İşte bu Toyota Müzesi’nde, modellerin nasıl geliştiğine tanıklık edebilirsiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/toyota-muzesi/

8 Kaya Adam Dwayne Johnson’un Özel Araba Koleksiyonu!

Ünlü Film Yıldızı Dwayne Johnson'un Özel Araba Koleksiyonu!Mutlaka bir kere de olsa acaba ünlülerin neyi var hangi arabalara biniyorlar diye düşünmüşüzdür. Aksiyon filmlerinin devasa boyutlardaki yıldızı The Rock lakaplı Dwayne Johnson’un hangi arabalara sahip olduğunu merak ediyorsanız bu listemizden bakabilirsiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/dwayne-johnson-the-rock-arabalari/

9 Ferrari Tarihi Müzesi: İlk Üretimden Son Modele Kadar İtalyan Devin Canlı Mirası

Ferrari Tarihi Müzesi: Ferrari'nin İlk ve Son Modellerinin Sergilendiği Harika Bir İtalyan MüzesiEnzo Ferrari’nin kuruluşunu yaptığı Ferrari, hiç tahmin edemeyeceğimiz bir geçmişe sahip. O yüzden İtalyan temsilcinin ilk spor arabası, ilk geliştirdiği motor gibi bilgilere bu galerimizle öğrenebilirsiniz!

KAYNAK: https://paratic.com/ferrari-tarihi-muzesi/

10 Türkiye’de Peynir Ekmek Gibi Satılan EuroNcap’te Sınıfta Kalan Modeller!

Bazen bir şeyin gerçekte  tam olarak ne yansıttığını bilemeyiz. Özellikle otomobil dünyasında yıllarca sağlam ve güvenilir dediğimiz arabalar beklenti dışı çıkabiliyor. Özel bir test kuruluşu olan EuroNcap’ın, herkesin bindiği ancak güvenlik açığı olan arabaları sizler için bir araya getirmiştik. Ve bu içeriğimiz kısa sürede 174 adet paylaşım almıştı.

KAYNAK: https://paratic.com/euroncap-kaza-test-basarisiz-modeller/

11 Dünyaca Ünlü Araba Modellerini Bire Bir Kopyalayan Çin Otomobilleri!

Dünyaca Ünlü Araba Modellerini Bire Bir Kopyalayan Çin Otomobilleri!Çin Halk Cumhuriyeti’nin bir şeyi kopyalayabilme boyutlarını yıllardır hepimiz gördük ve buna da devam edecekler gibi! Taklit olayı arabalara geldiğinde daha sinir bozucu oluyor. O zaman şaşkınlıkla bakacağınız bir galeri sizi bekliyor…

KAYNAK: https://paratic.com/unlu-araba-modelleri-cin/

12 Consumer Reports Dünyanın En Güvenilir Otomobil Marka ve Model Raporlarını Yayınladı!

Consumer Reports Dünyanın En Güvenilir Marka ve Model Raporlarını Yayınladı!222 paylaşımla Paratic.com’un ilgi çeken içeriklerinden biri de en güvenilir marka listesi oldu. Kapsamlı bir araştırmaya dayanan Consumer Reports’a göre sadece 27 otomobil markası listeye girmeye hak kazanmış. Bakmanızı tavsiye ederiz!

KAYNAK: https://paratic.com/dunyanin-en-guvenilir-otomobil-markalari-modelleri/

13 Eski ve Yeni Modelleri ile 45 Araba Fotoğrafı

Eski ve Yeni Modelleri ile 45 Araba FotoğraflarıMesela bir arabayı çok severiz ve onun hakkında belli bilgilere sahip olamaya çalışırız. Çoğu zaman aslında o araba çok eskilerde üretilmiş olan, bizim sadece yeni yüzüyle tanıdığımız otomobiller de çıkabiliyor. Bizde sizler için büyük paylaşım alan eski – yeni halleriyle otomobilleri galeri halinde fotoğraflarla sizlere sunmuştuk.

KAYNAK: https://paratic.com/eski-ve-yeni-model-arabalar/

14 Ucuz ama Zengin Gösteren 15 Araba

Bu içeriğimizi gördüyseniz zaten lüks, ulaşılmaz arabaların alınabileceğini anlamışsınızdır. Görmediyseniz de vakit kaybetmeden 273 paylaşım alan bu listemize bir göz atabilirsiniz. Ve böylelikle hayalini kurduğunuz arabanın aslında alınabileceğine kanaat getireceksiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/zengin-gosteren-ucuz-arabalar/

15 Terk Edilmiş Arabalar: Dünyanın Farklı Yerlerinde Unutulmuş Servet Değerindeki 60 Otomobil

Terk Edilmiş Arabalar: Dünyanın Farklı Yerlerinde Unutulmuş Servet Değerindeki 60 OtomobilSizler için dünyanın dört bir yanından terk edilip, öylece kaderine bırakılan otomobilleri bir araya getirmiştik. Listemizdeki arabaların birçoğu ulaşılmaz ve markaların sınırlı üretime aldıkları da var. Bizden söylemesi biraz sinirleriniz bozulabilir!

KAYNAK: https://paratic.com/unutulmus-terkedilmis-arabalar/

2018’e çok az bir süre kala bulunduğumuz senede sizler için nasıl galeri ve listeler hazırlamış hatırlatmış olduk. Tarihin derinliklerinde sıkılış kalan spor arabalar, bazı markaların dünya ikonu modellerinin geçmişte nasıl oldukları gibi bilgiler dahilinde sizlere sunmaya çalıştık. Paratic.com ailesi olarak 2018 yılının herkese sağlık ve huzur getirmesi dileklerimizle…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum